Wiedza i Relacje

WiR 8

Jastrzębia Góra | Hotel Primavera
6-8.10.2023

WiR 8 - wydarzenie się odbyło!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wszystko zacznie się dziać wokół Ciebie. Twoje cele są najważniejsze.

Zwiększysz skuteczność i sprzedaż usług. Poznasz sposoby jak odnaleźć się na rynku niezależnie od czasów. To będzie Twój sukces. 

Twoja marka osobista zostanie zbudowana na podstawie sprawdzonych przykładów. Tutaj spotkasz liderów.

Nauczysz się zarządzać sobą w czasie by zdobyć równowagę między życiem prywatnym i zawodowym.

WYKŁADY , WARSZTATY, NETWORKING

Trzy dni spotkań pośredników z całej Polski  – dzięki temu będziesz mieć szansę na realny networking i nawiązanie trwałych relacji biznesowych.

Trzy dni pełne warsztatów i prelekcji – gwarantujemy, że zostawią Cię z konkretną wiedzą.

Doskonały dobór prelegentów – są wśród nich zarówno szeroko znani eksperci jaki i inni specjaliści chcący dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Najbardziej aktualna tematyka –  program konferencji budowany jest w oparciu o Wasze sugestie z lat poprzednich jak i o bieżące propozycje, rodzące się każdego dnia podczas pracy pośrednika.

RELAKS DLA CIAŁA I DUCHA

W chwili, gdy energia słabnie a ogromna dawka uzyskanej wiedzy wymaga usystematyzowania potrzebujesz chwili na relaks i odpoczynek. Proponujemy tradycyjne wspólne morsowanie w Bałtyku. Możesz skorzystać z hotelowego SPA oraz basenów i jacuzzi. 

Trzy dni nad morzem w fantastycznym hotelu z doskonałą kuchnią i bogatą strefą SPA.

WiR8

czas
1 dni
Uczestników
1 +
wykłady
1 h

SPONSORZY WYDARZENIA WiR8

PRELEGENCI WiR8

Niecikowska_kw

Anna Niecikowska

Adwokat

Od ponad 16 lat, w ramach ścisłej specjalizacji kancelarii, związana jest ze środowiskiem pośredników i prawem nieruchomości. Jest mierzalnie skutecznym adwokatem sądowym, reprezentującym agentów nieruchomości w ok. 200 sprawach o zapłatę  wynagrodzenia. 

Prowadząc stałą obsługę prawną Stowarzyszeń Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Polsce, czy będąc ekspertem i wykładowcą Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) poznała środowisko pośredników i specyfikę pracy agenta nieruchomości. 

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się publikując artykuły dotyczące rynku nieruchomości w czasopismach ogólnopolskich, jak Rzeczpospolitej, Gazeta Wyborcza, branżowych jak magazyn Estate, , a także na FB czy LinkedIn.

Anna Oszajca

Trenerka marek osobistych i biznesu

Trenerka marek osobistych i biznesu, ekspert w dziedzinie marketingu internetowego, producent video. Współpracowała z takimi markami jak Grupa Żywiec, Panek CS, Cyfrowy Polsat, Asbiro Investors. BNI London, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie – projekt Narodowego Banku Polskiego oraz Politechnika Łódzka – projekt Santander.  Certyfikowany trener Instytutu NAO London, trenerka Heksagon Group, absolwentka fakultetu Uniwersytetu w Cambridge oraz kierunków Marketing & PR, Sztuka Współczesna – wiedza i rynek. 

Anna tworzy strategie marek w social media. Pokazuje jak wydobyć indywidualny charakter oraz kreować pozytywny wizerunek firm i osób. Uczy jak tworzyć treści w internecie, skalować i automatyzować działania marketingowe, by budować relacje z odbiorcami zdobywając ich zaufanie i lojalność. 

Przeprowadziła ponad 60 szkoleń i kursów online z zakresu marki osobistej, marki biznesu, video mobile marketingu, produkcji filmowej, storytellingu, social mediów: Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok. 

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który pomoże przejść Ci medialną transformację i ze swobodą wyrazić siebie, wykorzystując marketing online w swoim biznesie. 

Więcej o Annie dowiesz się: 

https://www.instagram.com/annaoszajca/

https://www.facebook.com/Oszajcaanna/

https://www.linkedin.com/in/annaoszajca/

ANIA OSZAJCA Kw
Capture0105-Edit kopia__

Bartosz Sitkiewicz

Przedsiębiorca, inwestor, trener biznesu

Zarządca nieruchomości, przedsiębiorca, inwestor, trener biznesu, coach, sportowiec, mistrz Polski i reprezentant kraju w curlingu.

Od 19 lat działa pod szyldem swojego nazwiska prowadząc firmę Sitkiewicz Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Posiada Licencję Zarządcy Nieruchomości Ministerstwa Infrastruktury z 2004 roku.

Ukończył liczne kursy z zakresu negocjacji, mediacji, prezentacji, branżowych technicznych, księgowych w zakresie zarządzania nieruchomościami, najmu, zarządzania czasem, wystąpień publicznych.

Związany jako trener z Grupą szkoleniową Heksagon Sp. z o.o. Autor na platformie Youtube programu „Współzależny” o tematyce rozwoju osobistego i biznesu. Człowiek pełen pasji, nurkuje, wspina się po górach.

Sylwia Wróblewska

Pośrednik Nieruchomości

Pośrednik w obrocie nieruchomościami od 2008 roku,  właścicielka lokalnego trójmiejskiego biura nieruchomości Dom Hunter Sp z o.o.
Jest założycielką grupy na Facebook „Oferty Spod Lady” (oferty nigdzie nie publikowane, www.nieruchomościspodlady.pl),  zrzeszającej w Trójmieście  ponad 1100 pośredników nieruchomości. Dzięki wzajemnej współpracy realizują oni transakcje bez publikacji ofert na portalach. 

Jest autorką licznych artykułów dotyczących rynku nieruchomości publikowanych na portalach tj.trojmiasto.pl oraz w magazynach branżowych np. www.estate.pl a także poczytnego ebooka o wynajmie mieszkań pt.: “Jak znaleźć idealnych najemców i nie mieć pustych miesięcy”.

Gorąca propagatorka współpracy, wyłączności i efektywnych metod pracy, a zebrane przez lata doświadczenia i wnioski pozwoliły jej na stworzenie nowatorskiego szkolenia dla pośredników nieruchomości ”Pracować inaczej, czyli więcej niż wyłączność”.

Prywatnie jest mamą dwójki nastolatków, bardzo lubi podróże, choć boi się latać. 

wroblewska_kw
Grabowski_kw

Grzegorz Grabowski

założyciel i współwłaściciel Kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl

Założyciel i współwłaściciel Kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl oraz spółki doradztwa podatkowego. Biuro skupia się na obsłudze klientów prowadzących najem, podnajem, handel nieruchomościami, deweloperkę, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Obsługuje też inne branże, m.in. e-biznes (w tym e-commerce), szkolenia, media, reklama, doradztwo, IT, prawniczą i wiele innych.

Grzegorz jest również autorem poczytnego bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami, ich rozliczaniem i podatkami, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym, fliperom, pośrednikom i innym podmiotom działającym w branży nieruchomości. Napisał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Niedawno wydał także książkę „ABC Podatków w nieruchomościach”

Oprócz tego prowadzi tematyczne wykłady i szkolenia, tworzy kursy online dla inwestorów oraz przedsiębiorców, sam inwestuje w nieruchomości na wynajem w Polsce i za granicą.

Marcin Wesołowski

Współwłaściciel i współtwórca EstiCRM

Absolwent Politechniki Gdańskiej na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.
Prywatnie mąż i ojciec dwójki energicznych chłopaków.
Jego największą pasją poza tworzeniem oprogramowania jest gra w zespole rockowym,
w którym spełnia się jako kompozytor, wokalista i gitarzysta.
Siedzący tryb pracy rekompensuje sobie intensywną jazdą na rowerze MTB.

Wesołowski_kw
TotalMedica

TotalMedica

Ratownicy medyczni - Eksperci

Łukasz Omernik , Łukasz Wodziński oraz Michał Kużel.

TotalMedica to firma, która składa się z profesjonalistów a za razem pasjonatów szeroko pojętego ratownictwa medycznego. Uczymy innych jak pomagać, dyżurujemy, pracujemy z pacjentami i jesteśmy instruktorami z wiedzą oraz praktyką właściwie z każdego obszaru ratownictwa.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w szkoleniach i kursach z zakresu pierwszej pomocy przekłada się bezpośrednio na jakość naszych usług a co za tym idzie na nastawienie i skuteczne działanie kursantów w życiu codziennym gdzie zawsze mogą być potrzebne umiejętności niesienia pomocy.

Paweł Burda

pośrednik nieruchomości, marketingowiec, innowator, przewodnik, skromny samochwała.

Właściciel biura nieruchomości Expert.

Od prawie 30 lat w biznesie i marketingu, od dziewięciu – także w nieruchomościach. Tutaj zajmuje się przede wszystkim marketingiem oraz budowaniem pozytywnego wizerunku pośrednika. Jest zakonspirowanym zwolennikiem marketingu partyzanckiego. Jedyny w Polsce a może i na świecie adept starej, japońskiej sztuki banerów – Yakitobaneroyamy 😉

Wymyśla teksty, organizuje eventy, tworzy reklamy. Udziela się społecznie – od kilku lat zasiada w zarządzie ZSPON, gdzie jest odpowiedzialny za marketing Stowarzyszenia oraz wizerunek pośrednika. Prowadzi wykłady z marketingu w  Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp.

Jego największą pasją są jednak przygody i podróże. Nurkowanie, paralotnia, rower czy kajak to tylko niektóre z jego sposobów na dobrą przygodę. Kiedy nie zajmuje się kreowaniem wizerunku pośrednika – prowadzi projekt “Przygodowcy” w ramach którego zabiera żądnych przygody śmiałków w różne nietypowe zakątki świata. Jest współwłaścicielem obozu turystycznego “Oasis” na pustyni Wadi Rum w Jordanii.

W życiu kieruje się słowami Marka Twaina “Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” 

wadi rum12

PROGRAM WiR8

Jeśli jesteś z nami pierwszy raz to dobry moment na poznanie się i rozgrzewkę przed konferencją.

Zapoznaj się z regulaminem konferencji

BILETY

KONFERENCJA WiR8
6-8.10.2023

tylko część merytoryczna
969 * cena nie zawiera noclegu
 • 3 dni: wykłady + warsztaty
 • przerwy kawowe
 • lunch w sobotę
 • networking
 • certyfikat

KONFERENCJA WiR8

6-8.10.2023
1269 * cena nie zawiera noclegu
 • 3 dni: wykłady + warsztaty
 • przerwy kawowe
 • networking
 • before party w czwartek 05.10.23
 • uroczysta kolacja w piątek z Open Bar
 • lunch w sobotę
 • kolacja w sobotę
 • wieczorna atrakcja w sobotę
 • certyfikat
 • udział w dodatkowych atrakcjach
 • dostęp do hotelowego SPA / basen / sauna...
 • najpiękniejsza plaża i kąpiele słoneczne
 • wschody i zachody słońca nad morzem

PARTNERZY WYDARZENIA WiR8

ZOSTAŃ PARTNEREM WiR8

Udział w WIR jako Partner konferencji to unikalna okazja by zaprezentować Twój biznes nowym klientom, partnerom biznesowym a być może inwestorom.

Podczas konferencji możesz prezentować nową markę,  produkt, nowy pomysł.

Możesz umieścić swoje stanowisko w wyznaczonym miejscu, wygłosić krótka prezentację i przede wszystkim dać się zapamiętać.

Skontaktuj się z nami  a dowiesz się o szczegółach współpracy.

Dołącz do Wiedzy i Relacji  i stwórzmy razem coś wielkiego.

Dotychczas Nam Zaufali

primavera

MIEJSCE KONFERENCJI!

HOTEL PRIMAVERA ul. Rozewska 40/42.  BUDYNEK B

 

NOCLEG

Nocleg uczestnicy rezerwują i opłacają dodatkowo, we własnym zakresie na własny rachunek.

wcześniejsza rezerwacja noclegu - wpłata zadatku w hotelu - to gwarancja ceny!

Rezerwacji noclegu w Hotelu PRIMAVERA dokonasz WYŁĄCZNIE kontaktując się z recepcją hotelu bezpośrednio na adres email: konferencje.primavera@primahotele.pl (Prosimy rezerwować tylko w ten sposób.)

Dla uczestników konferencji “Wiedza i Relacje” została zarezerwowana pula pokoi jednoosobowych lub dwuosobowych w hotelu PRIMAVERA.

W dniach 6-8.10.2023 r. ceny za pobyt:

 • Koszt 1 miejsca ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym za pobyt w terminie 6-8.10.2023 to 484,00 zł brutto
 • Koszt 1 miejsca ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym dużym za pobyt w terminie 6-8.10.2023 to 584,00 zł brutto
 • Koszt 1 miejsca ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym Premium za pobyt w terminie 6-8.10.2023 to 524,00 zł brutto

  • Cena zawiera:
 • śniadanie (obfite) w formie bufetu,
 • bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu i WI-FI dla gości na terenie całego hotelu,
 • bezpłatny wstęp do hotelowego SPA, ze strefą relaksu i saunami. W celu umówienia się na zabiegi SPA w atrakcyjnych cenach i na specjalne hasło: “Konferencja WiR”.