Wiedza i Relacje

WiR 8

Jastrzębia Góra | Hotel Primavera
6-8.10.2023

WiR 8 już wkrótce...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wszystko zacznie się dziać wokół Ciebie. Twoje cele są najważniejsze.

Zwiększysz skuteczność i sprzedaż usług. Poznasz sposoby jak odnaleźć się na rynku niezależnie od czasów. To będzie Twój sukces. 

Twoja marka osobista zostanie zbudowana na podstawie sprawdzonych przykładów. Tutaj spotkasz liderów.

Nauczysz się zarządzać sobą w czasie by zdobyć równowagę między życiem prywatnym i zawodowym.

WYKŁADY , WARSZTATY, NETWORKING

Trzy dni spotkań pośredników z całej Polski  – dzięki temu będziesz mieć szansę na realny networking i nawiązanie trwałych relacji biznesowych.

Trzy dni pełne warsztatów i prelekcji – gwarantujemy, że zostawią Cię z konkretną wiedzą.

Doskonały dobór prelegentów – są wśród nich zarówno szeroko znani eksperci jaki i inni specjaliści chcący dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Najbardziej aktualna tematyka –  program konferencji budowany jest w oparciu o Wasze sugestie z lat poprzednich jak i o bieżące propozycje, rodzące się każdego dnia podczas pracy pośrednika.

RELAKS DLA CIAŁA I DUCHA

W chwili, gdy energia słabnie a ogromna dawka uzyskanej wiedzy wymaga usystematyzowania potrzebujesz chwili na relaks i odpoczynek. Proponujemy tradycyjne wspólne morsowanie w Bałtyku. Możesz skorzystać z hotelowego SPA oraz basenów i jacuzzi. 

Trzy dni nad morzem w fantastycznym hotelu z doskonałą kuchnią i bogatą strefą SPA.

WiR8

1 dni
czas
1 +
Uczestników
1 h
wykłady

prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie branży nieruchomości jesienią 2020 r.

PARTNERZY WYDARZENIA WiR8

PRELEGENCI WiR8

szczep_kw (Mały)

Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w latach 2001 -2006. Tytuł radcy prawnego uzyskała w 2011 r.

Specjalizuje się w prawie cywilnym (głównie umowach sprzedaży, najmu, dzierżawy, umowach z konsumentami), prawie gospodarczym (spory pomiędzy przedsiębiorcami, spółki prawa handlowego, KRS) oraz w prawie rodzinnym i spadkowym.
Obecnie pracuje jako radca prawny w Urzędzie Miasta w Szczecinie, gdzie zajmuje się obrotem nieruchomościami jednostek samorządu terytorialnego oraz Skarbu Państwa.

Prywatnie miłośniczka dobrej herbaty, kabaretów i Świata Dysku.

Bartosz Turek

Niezależny analityk

Absolwent SGGW a także podyplomowych studiów z wyceny nieruchomości od wielu lat związany jest z rynkiem nieruchomości, badając zachodzące na nim zjawiska.

Dzięki swojemu doświadczeniu i pogłębionym analizom sytuacji rynkowych, doskonale potrafi odnaleźć pewne analogie historyczne – owe rymy, a także zwrócić uwagę na całkiem nowe puzzle w krajowej jak i zagranicznej ekonomicznej układance.

turek_kw (Mały)
zdjęcie prelegenta - ELŻBIETA LIBERDA_kw (Mały)

Elżbieta Liberda

Radca prawny | Inwestor

Właścicielka Kancelarii Radcy Prawnego, Biura Nieruchomości i spółek inwestycyjnych.

Prelegent największych wydarzeń branży nieruchomości. Wykładowca najbardziej prestiżowych Uniwersytetów – Polska Akademia Nauk, Katolicki
Uniwersytet Lubelski, MBA Nieruchomości uczelni ASBIRO. Obsługuje transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Świadczy doradztwo prawno-inwestycyjne z pełnym
due diligence nieruchomości, optymalizacją ryzyk i maksymalizacją zysków.
 
Wspiera inwestorów, fliperów, deweloperów, pośredników. Amatorka nieszablonowych rozwiązań. Kreuje dochody z nieruchomości poprzez regulowanie stanów prawnych, znoszenie
współwłasności, obrót udziałami, porządkowanie spraw lokatorskich.
Udziela bieżącego doradztwa prawnego największym graczom w sektorze rynku nieruchomości. Przy jej wsparciu prawnym powstało wiele lukratywnych biznesów.
Na sali rozpraw czuje się jak ryba w wodzie. Jej niepokorna natura, cięta riposta i jak to u sportowca (zawodowo uprawia jeździectwo) – wola walki i wygranej za wszelka cenę
pozawala na liczne sukcesy w sporach sądowych oraz w negocjacjach.
 
Cytowana przez takie media jak Rzeczypospolita, Gazeta Prawna, specjalistyczna prasa branżowa.
Zajmuje głos w ważnych sprawach w programach telewizyjnych takich jak Państwo w państwie, Panorama, Rzeczpospolita TV.
Laureatka konkursu gazety prawnej i wydawnictwa Wolters Kluwer dla najlepiej rokujących młodych prawników Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra.
Utytułowana licznymi nagrodami w wyróżnieniami takimi nagrodami jak Prawnik roku – magazyn Business Woman and Life, srebrne odznaki PFRN.
Prezes Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie.
Ekspert prawny Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz konsultant Stowarzyszenia
Mieszkanicznik.
Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa. Prowadzi bloga – Elżbieta Liberda – o prawie i nieruchomościach – www.elzbietaliberda.pl oraz vloga na kanale youtube – Elżbieta Liberda.
Współautorka książki – „Potencjał Kamienic”. Autorka książki – bestseleru który otrzymał tytuł publikacji roku Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości – „Być rentierem – jak bezpiecznie inwestować w nieruchomości pod wynajem”.

Michał Rorbach

Pośrednik Nieruchomości | konsultant Sandler Training Polska

Przedsiębiorca, szef sprzedaży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, konsultant Sandler Training Polska.

Przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął w 2012 roku w największej w Polsce firmie pośredniczącej w ich obrocie. Przeszedł w niej przez kolejne szczeble kariery, by kilka lat później zbudować od podstaw własne biuro nieruchomości we Wrocławiu. Dzisiaj zatrudnia w nim kilkanaście osób.

Aktywny zawodowo handlowiec – uzależniony od endorfin powstających w wyniku entuzjazmu klientów po zakupie wymarzonego „M”, zna problemy związane ze sprzedażą od podszewki. Hołduje powiedzeniu „albo masz wyniki, albo masz wymówki”.

Członek Międzynarodowej Mensy oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Prywatnie – pasjonat dobrego jedzenia i sportu, a szczególnie sportów siłowych, spinningu, kajakarstwa i szachów.

Rorb_kw (Mały)
IMDM Dawid Marecki_kw (Mały)

Dawid Marecki

Niezależny Trener Narzędziowy

Niezależny trener narzędziowy i konsultant. Z branżą pośrednictwa w nieruchomościach, związany od 2007 r.

Trener Narzędziowy, z doświadczeniem ponad 7 tysięcy godzin treningów w formule „na żywo z agentem i klientem”, komunikuje potwierdzoną faktami skuteczność – trenowanych przez niego specjalistów należy zaliczyć do najskuteczniejszych i najlepiej zarabiających agentów na swoich rynkach.

Konsultuje i doradza na poziomie zarządów – wspierając przedsiębiorców z branży pośrednictwa w nieruchomościach, decydentów i menedżerów m.in.: w zakresach rekrutacji, budowy i utrzymania efektywnych zespołów, tworzenia kultur organizacyjnych oraz szkoleń wewnętrznych.

Szkoli i trenuje w oparciu o autorskie narzędzia, głównie w formule „in-company” – Wynajmujące go agencje i biura nieruchomości, notują potwierdzoną skuteczność i często dominującą rolę na swoich macierzystych marketach.

Autor poczytnych, branżowych publikacji. Twórca projektu IMDM Efektywne Praktyki Szkoleniowe.

 

Maciej Górka

Ekspert Rynku Nieruchomości

Od 12 lat licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach menadżerskich w strukturach spółek Agora S.A., między innymi odpowiedzialny był za sprzedaż i rozwój serwisu Domiporta.pl.

Pracował także jako szef sprzedaży w korporacjach Reach Local i New Media Ventures. W strukturach Home Broker piastował stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w e-baza.pl, a następnie stanowisko Dyrektora Departamentu Rynku Pierwotnego.

Obecnie jako Dyrektor Sprzedaży jest odpowiedzialny za zarządzanie biurami sprzedaży mieszkań inwestycji realizowanych przez Spółki Royal Investment oraz Jantar Investment.

Maciej Górka jest także komentatorem rynkowym, który od wielu lat współpracuje z największymi mediami oraz jest prelegentem najważniejszych konferencji branży nieruchomości.

Maciej Górka_kw (Mały)
Piotr Turalski WiR (Mały)

Piotr Turalski

Ekspert rynku nieruchomości

Ekspert rynku nieruchomości, manager, szkoleniowiec, współwłaściciel biura Miltons Nieruchomości.

Własną aktywność zawodową łączy z zaangażowaniem w rozwój i promocję rynku pośrednictwa nieruchomości – aktualnie, jako prezes Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Uważa, że warto doskonalić standardy po to, by oferować klientom więcej.

Bartek Głuchowski

UNIREPO

Przedsiębiorca internetowy. Twórca narzędzi dla pośredników (baza ofert prywatnych Unirepo) oraz przeszukiwarki portali dla inwestorów (Adradar).

Od początku kariery zawodowej związany z rynkiem nieruchomości. Początkowo jako programista współtworzył legendarne dziś narzędzie: Agencja2000.

Długoterminowe oszczędności stara się lokować głównie w nieruchomościach, dlatego bacznie obserwuje rynek i zna go nie tylko z perspektywy informatycznej

Bartek_Gluchowski_zdjecie_biznes (Mały)
SPOTBROWSER Mirek (Mały)

Mirek Chudy

SPOTBROWSER

Pomaga Pośrednikom nieruchomości profesjonalnie obsługiwać klientów online. CEO najpopularniejszego serwisu w Polsce do tworzenia wirtualnych spacerów- spotbrowser.com. Prywatnie mąż i tata.

Izabela Makosz

Time For Business

Przedsiębiorczyni z 15-letnim doświadczeniem. Zbudowała i z sukcesem sprzedała sieć salonów Time for Wax.

Trenerka TikToka, która w kolkanaście miesięcy zbudowała konta z 50 tys. obserwującymi na TikToku. Bardzo aktywnie działa na Instagram Reels.

Sprzedaje szkolenia i doradza przedsiębiorcom, jak zbudować konto na TikToku i rozwinąć Instagram wykorzystując Instagram Reels. Jest zapraszana na konferencje biznesowe jako motywacyjny speaker.

Występuje w telewizji jako ekspertka.

Na co dzień prowadzi mentoring biznesowy i jako konsultacje – doradza przedsiębiorcom, jak prowadzić i poprawić biznes. Zdeterminowana wizjonerka, która jest w nieustannym procesie tworzenia i odkrywania skutecznych metod promocji i sprzedaży.

Makosz_kwadrat

PROGRAM WiR7

PROGRAM WiR8

Jeśli jesteś z nami pierwszy raz to dobry moment na poznanie się i rozgrzewkę przed konferencją.

Czas

Temat

Prelegent

Wykład

CZWARTEK - 06.10.2022

Jeśli jesteś z nami pierwszy raz to dobry moment na poznanie się i rozgrzewkę przed konferencją.

PIĄTEK - 07.10.2022

Maciej Górka_kw (Mały)
Maciej Górka

PRZERWA

szczep_kw (Mały)
Katarzyna Szczepara

PRZERWA

MLS-logo-bez tla-RGB (Mały)
Piotr Turalski

PRZERWA

turek_kw (Mały)
Bartosz Turek

SOBOTA - 8.10.2022

IMDM Dawid Marecki_kw (Mały)
Dawid Marecki
Bartek_Gluchowski_zdjecie_biznes (Mały)
Bartek Głuchowski

PRZERWA

WSPÓLNA FOTOGRAFIA UCZESTNIKÓW - PRZERWA

Makosz_kwadrat
Izabela Makosz

Nordic walking z instruktorem / czas wolny

zdjęcie prelegenta - ELŻBIETA LIBERDA_kw (Mały)
Elżbieta Liberda

PRZERWA

zdjęcie prelegenta - ELŻBIETA LIBERDA_kw (Mały)
Elżbieta Liberda

SPOTBROWSER Mirek (Mały)
Mirek Chudy

NIEDZIELA - 9.10.2022

CZAS NA WYMELDOWANIE SIĘ Z HOTELU

Rorb_kw (Mały)
Michał Rorbach

CZAS NA PODSUMOWANIE | ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

Zapoznaj się z regulaminem konferencji

BILETY

KONFERENCJA WiR8
6-8.10.2023

tylko część merytoryczna
969 * cena nie zawiera noclegu
 • 3 dni: wykłady + warsztaty
 • przerwy kawowe
 • lunch w sobotę
 • networking
 • certyfikat

KONFERENCJA WiR8

6-8.10.2023
1269 * cena nie zawiera noclegu
 • 3 dni: wykłady + warsztaty
 • przerwy kawowe
 • networking
 • before party w czwartek 05.10.23
 • uroczysta kolacja w piątek z Open Bar
 • lunch w sobotę
 • kolacja w sobotę
 • wieczorna atrakcja w sobotę
 • certyfikat
 • udział w dodatkowych atrakcjach
 • dostęp do hotelowego SPA / basen / sauna...
 • najpiękniejsza plaża i kąpiele słoneczne
 • wschody i zachody słońca nad morzem

ZOSTAŃ PARTNEREM WiR8

Udział w WIR jako Partner konferencji to unikalna okazja by zaprezentować Twój biznes nowym klientom, partnerom biznesowym a być może inwestorom.

Podczas konferencji możesz prezentować nową markę,  produkt, nowy pomysł.

Możesz umieścić swoje stanowisko w wyznaczonym miejscu, wygłosić krótka prezentację i przede wszystkim dać się zapamiętać.

Skontaktuj się z nami  a dowiesz się o szczegółach współpracy.

Dołącz do Wiedzy i Relacji  i stwórzmy razem coś wielkiego.

Dotychczas Nam Zaufali

primavera

MIEJSCE KONFERENCJI!

HOTEL PRIMAVERA ul. Rozewska 40/42.  BUDYNEK B

 

NOCLEG

Nocleg uczestnicy rezerwują i opłacają dodatkowo, we własnym zakresie na własny rachunek.

wcześniejsza rezerwacja noclegu - wpłata zadatku w hotelu - to gwarancja ceny!

Rezerwacji noclegu w Hotelu PRIMAVERA dokonasz WYŁĄCZNIE kontaktując się z recepcją hotelu bezpośrednio na adres email: konferencje.primavera@primahotele.pl (Prosimy rezerwować tylko w ten sposób.)

Dla uczestników konferencji “Wiedza i Relacje” została zarezerwowana pula pokoi jednoosobowych lub dwuosobowych w hotelu PRIMAVERA.

W dniach 6-8.10.2023 r. ceny za pobyt:

 • Koszt 1 miejsca ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym za pobyt w terminie 6-8.10.2023 to 484,00 zł brutto
 • Koszt 1 miejsca ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym dużym za pobyt w terminie 6-8.10.2023 to 584,00 zł brutto
 • Koszt 1 miejsca ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym Premium za pobyt w terminie 6-8.10.2023 to 524,00 zł brutto

  • Cena zawiera:
 • śniadanie (obfite) w formie bufetu,
 • bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu i WI-FI dla gości na terenie całego hotelu,
 • bezpłatny wstęp do hotelowego SPA, ze strefą relaksu i saunami. W celu umówienia się na zabiegi SPA w atrakcyjnych cenach i na specjalne hasło: “Konferencja WiR”.