Wiedza i Relacje

Jastrzębia Góra, Hotel Primavera,
1-3.10.2021 r.

VI Konferencja Branży Nieruchomości
Wiedza i Relacje

PARTNERZY WYDARZENIA WiR6

PRELEGENCI WiR6

Katarzyna Czerwiak

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Najlepszy Pośrednik Nieruchomości w Polsce! I to nie czcze przechwałki, ale wygrana w ramach konkursu Otodom Liderów Nieruchomości 2020.
Na rynku nieruchomości od 1995 roku. Ukończyła Ekonomikę Nieruchomości i Inwestycji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, studia podyplomowe Wyceny Nieruchomości, a w 2019 zdała egzamin na Certified Digital Marketing Professional w ramach Digital Marketing Institute.

Prezes Zarządu grupa.pro – zespołu działającego na rynkach Śląska i północnej Małopolski.

KatarzynaCzerwiakGrupaPro (1)
58380344_310709446486488_3082117953798275072_n

Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w latach 2001 -2006. Tytuł radcy prawnego uzyskała w 2011 r.

Specjalizuje się w prawie cywilnym (głównie umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy, umowy z konsumentami), prawie gospodarczym (spory pomiędzy przedsiębiorcami, spółki prawa handlowego, KRS) oraz w prawie rodzinnym i spadkowym.

Prywatnie miłośniczka dobrej herbaty, kabaretów i Świata Dysku.

Marcin Wieluński

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Prezes Zarządu Nieruchomości Wieluński Sp. z o.o., licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja PFRN nr 21666). Związany z rynkiem nieruchomości nieprzerwanie od 2005 roku. Szkoleniowiec, członek DOSPON oraz PFRN. Przedsiębiorca, charyzmatyczny lider oraz trener sprzedaży zajmujący się na co dzień szeroko pojętą tematyką nieruchomości. Z pasją dąży do osiągania wytyczonych celów. Stawia na permanentny rozwój osobisty poparty ogromnym doświadczeniem praktycznym. 

Prywatnie szczęśliwy mąż i tata. Pasjonat wszystkiego co lata, pływa lub jeździ. Uwielbia podróże, nowe wyzwania i przełamywanie kolejnych barier. Z zamiłowania rajdowiec i pilot samolotowy.

wielunski
jankovska

Katarzyna Jankovska

Trener Biznesu | Pośrednik Nieruchomości

Dwadzieścia jeden lat pracuję w branży finansowej na różnych szczeblach zawodowych w bankach oraz firmach pośredniczących, na stanowiskach menedżerskich, sprzedażowych, marketingowo – szkoleniowych. Biegły Sądowy przy sądzie Okręgowym w Szczecinie o specjalności finanse, bankowość, rachunkowość. Od 2014 roku pracuję w biurze In House Nieruchomości Finanse, współpracuję z wieloma firmami w zakresie obrotu nieruchomościami, kupna- sprzedaży, finansuję leasingi, kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, zajmuję się dziedziną odszkodowań i ubezpieczeń. Działania tej firmy łączą w sobie wszystkie aspekty biznesu, jakimi kieruję się w życiu a mianowicie: wiedzę, profesjonalizm, bezpieczeństwo, zaufanie, jakość pracy, poszerzanie wiedzy i kompetencji.

Prywatnie ma 19-letniego syna Filipa oraz psa o imieniu Amy, jest strzelcem sportowym i sędzią statycznym III stopnia w tej dyscyplinie, pływa, gra w squasha, jeździ konno, czyta książki. 

Posiada motocykl marki Yamaha Fazer, który traktuję jako hobby i porusza się nim w miarę możliwości i wolnego czasu.


Katarzyna Jankowska – trener sprzedaży (kasiajankovska.pl)

Anna-Maria Wiśniewska

Ekspert budowania wizerunku w social mediach

◾️ Pracuje z top managementem nad wizerunkiem eksperta na LinkedIn.
◾️ Autorka książki “Twój wizerunek w social media. Workbook&Terminarz”. 
◾️ Od ponad 7 lat pracuje z markami osobistymi i firmowymi doradzając i budując Strategie wizerunkowe.
◾️ Studiowała prawo i psychologie wizerunku.
Pracowała z takimi firmami jak Bank Santander, Allcon Budownictwo, Cognizant Poland, Uniwersytet Gdański, ASBiRO, Rotary czy wieloma agencjami nieruchomości. Współprowadziła audycję Wakacyjne social media w Radio Gdańsk. Była mentorką w kilku projektach, w tym – międzynarodowych. Wykładała na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Można ją znaleźć na www.annamariawisniewska.pl

IMG_8951_1

KRZYSZTOF SZUBELAK

Komornik Sądowy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lębork. Krzysztof Szubelak posiada ogromne doświadczenie, które zdobył w ciągu 5 lat stażu pracy w kancelarii adwokackiej na stanowisku referenta ds. prawnych, 2 lat stażu w wydawnictwie prawniczym Wolters Kluwer Polska (LEX) – specjalista ds. szkoleń, a następnie w trakcie aplikacji w kancelarii w Lęborku.  Aplikację komorniczą ukończył przy Okręgowej Radzie Komorniczej w Gdańsku. Prowadzi z sukcesem szkolenia dla branży nieruchomości, dwukrotnie na konferencji WIEDZA I RELACJE.

PATRYCJA KRUŻEWSKA

Pośrednik Nieruchomości | Manadżer - Najem Okazjonalny

· Manadżerka w Spółce Najem Okazjonalny, odpowiedzialna za rozwój i popularyzację usługi chroniącej prawa właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem,
· Aktywny agent nieruchomości, od ponad 2 lat związana z LCM Nieruchomości w Toruniu.
· Z siedmioletnim doświadczeniem w handlu, nie tylko nieruchomościami.
· Z wykształcenia magister nauk społecznych.
· Cechuje się operatywnością, działa skrupulatnie, sprawnie i skutecznie. Zawsze zaangażowana w powierzone zadania. Nieustannie ustala nowe cele i z determinacją dąży do ich realizacji.
· Swój zasób wiedzy systematycznie pogłębia, bo “Kto stoi w miejscu, ten się cofa”.
· Ekspert od umów najmu oraz skutecznych metod zabezpieczenia praw właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem.
· Pomaga w obszarach związanych z najmem długoterminowym.

PatrycjaKrużewska
????????????????????????????????????

MICHAŁ ŁUKASZEWSKI

CEO Najem Okazjonalny | Pośrednik Nieruchomości


· Pośrednik w obrocie nieruchomościami od 2004 roku. Od 2008 roku właściciel firmy LCM Nieruchomości, która z sukcesami na toruńskim rynku, pomaga klientom uczestniczyć w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.
· Autor i twórca innowacyjnej usługi na rynku nieruchomości polegającej na zabezpieczeniu adresu do ewentualnej eksmisji przy umowach najmu.
· Od stycznia 2017 roku właściciel firmy Najem Okazjonalny, do której należy marka okazjonalny.info
· Doskonale zorientowany w realiach i bieżącej sytuacji na rynku nieruchomości. Zawsze przygotowany, zawsze dokładny, zawsze punktualny. 
· Prywatnie: ojciec trójki dzieci, miłośnik wycieczek rowerowych, dobrego kina i piłki nożnej.

Barbara Chalińska

Pośredniczka | CEO Moje Nowe M

Pośredniczka, właścicielka biura nieruchomości Moje Nowe M, praktyk wyłączności. Manager i trener zespołu agentów. Koordynatorka MLSa na Wielkopolskę. Propagatorka modelu pośrednictwa opartego na współpracy, wyłączności

Działalność dodatkowa

  • członek WSPON (wielkopolska),
  • koordynator MLS.org.pl na Poznań,
  • szkoleniowiec (wyłączność, współpraca, obsługa sprzedającego, obsługa kupującego),
  • blog kobietainieruchomosci.pl,
  • współorganizatorka projektu Profesjonalny Pośrednik.
barbara-chalinska
krzysztof-kowalkowski

Krzysztof Kowalkowski

Współwłaściciel Moje Nowe M | Pośrednik Nieruchomości

Współwłaściciel i lider warszawskiego zespołu pośredników, marketing manager w Moje Nowe M. Odpowiedzialny za marketing, technologię.

Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, wspiera swoją pracą i zaangażowaniem rozwój MLS w Polsce. 

Propagator modelu pośrednictwa opartego na współpracy, wyłączności.

Działalność dodatkowa

  • członek WSPON (Warszawa)
  • ogólnopolski koordynator MLS.org.pl
  • szkoleniowiec (wyłączność, współpraca, pozyskiwanie Klientów)
  • pomysłodawca projektu Profesjonalny Pośrednik
  • propagator modelu pośrednictwa opartego na współpracy, wyłączności

Iza Miks Kożuchowska

Pośredniczka | Trener Mentalny

Iza przeszkoliła ponad 3000 agentów w całej Polsce.  W 2019 r. otrzymała tytuł najlepszego szkoleniowca w branży nieruchomości wg Biznes Woman & Life.  

O negocjacjach i sprzedaży wie prawie wszystko. Nie ukrywa swojej wiedzy, przekazuje ją zarówno doświadczonym jak i zupełnie nowym adeptom zawodu agenta nieruchomości czy sprzedawcy.  

Odczarowuje wyłączności z dużym powodzeniem co potwierdzają opinie uczestników i ich efekty takie jak przechodzenie na pracę na wyłączności.  

Do szkoleń wprowadza wiele praktycznych wskazówek, pokazuje jak ważne są nasze przekonania i praca nad sobą, używając nowoczesnych narzędzi dostępnych w neuronauce, czy treningu mentalnym.  

Z wykształcenia Finansista 10 lat w spółce giełdowej WIG20, jako szef Finansów zarządzając aktywami jednego z największych integratorów systemowych w Polsce Signity.  

Licencja ministerialna 5370 teraz PFRN, członek ZSPON, statuetka Kazimierza. 15 lat w branży nieruchomości jako agent i właściciel biura w Warszawie. Inwestorka, autorka wielu artykułów w prasie i na portalach branżowych.  

Nie nauczysz się jeździć na rowerze na szkoleniach – Iza motywuje do działania a nie turystyki szkoleniowej.  

Iza uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi. Miłośniczka nart i kitesurfingu. 

dotychczas nam Zaufali

primavera

MIEJSCE KONFERENCJI!

HOTEL PRIMAVERA ul. Rozewska 40/42.  BUDYNEK B