fbpx

Jastrzębia Góra, Hotel Primavera,
1-3.10.2021 r.

VI Konferencja Branży nieruchomości
wiedza i relacje

WYKŁADY , WARSZTATY, NETWORKING

Podczas zajęć merytorycznych otrzymasz wielką dawkę wiedzy a dzięki warsztatom poznasz praktyczną stronę zawodu.

RELAKS DLA CIAŁA I DUCHA

W chwili, gdy energia słabnie a ogromna dawka uzyskanej wiedzy wymaga usystematyzowania potrzebujesz chwili na relaks i odpoczynek. Proponujemy tradycyjne wspólne morsowanie w Bałtyku. Możesz skorzystać z hotelowego SPA oraz basenów i jacuzzi. 

Wszystko zacznie się dziać wokół Ciebie. Twoje cele są najważniejsze.

Zwiększysz skuteczność, sprzedaż usług. To Twój sukces.

Twoja marka osobista zostanie zbudowana na podstawie sprawdzonych przykładów. Tutaj spotykasz liderów.

Nauczysz się zarządzać czasem i mieć równowagę  w życiu prywatnym i zawodowym.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy czwórką pośredników nieruchomości z Trójmiasta – ZaWIRowanych na Wiedzę i Relacje.

MATA – Monika Rutkowska, Ania Romanowska, Tomasz Ziemann, Artur Hewelt.

Jesteśmy czwórką pośredników nieruchomości z Trójmiasta – ZaWIRowanych na Wiedzę i Relacje.

Na co dzień prowadzimy swoje biura nieruchomości oraz rozwijamy projekt Wiedza i Relacje, dostarczając pośrednikom akcesoriów do budowania ich wizerunku oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Od pięciu lat, w pierwszy weekend października, organizujemy w Jastrzębiej Górze jedyna w swoim rodzaju ogólnopolską konferencję rynku nieruchomości.

IMG_6034

Co dla Ciebie robimy?

Trzy dni spotkań pośredników z całej Polski  – dzięki temu będziesz mieć szansę na realny networking i nawiązanie trwałych relacji biznesowych…

Trzy dni spotkań pośredników z całej Polski  – dzięki temu będziesz mieć szansę na realny networking i nawiązanie trwałych relacji biznesowych.

Trzy dni pełne warsztatów i prelekcji – gwarantujemy, że zostawią Cię z konkretna wiedzą.

Doskonały dobór prelegentów – są wśród nich zarówno szeroko znani eksperci jaki i inne specjaliści chcący dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Najbardziej aktualną tematykę –  program konferencji budowany jest w oparciu o Wasze sugestie z lat poprzednich jak i o bieżące propozycje, rodzące się każdego dnia podczas pracy pośrednika.

Trzy dni nad morzem w fantastycznym hotelu z doskonałą kuchnią i bogatą strefą SPA.

DSC_0434

Dlaczego warto?

Jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach, to przejdź od razu do zakładki “KUP BILET” !

Jeśli zastanawiasz się nad przyjazdem po raz pierwszy,…

Jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach, to przejdź od razu do zakładki “KUP BILET”.

Jeśli zastanawiasz się nad przyjazdem po raz pierwszy ,  to też przejdź do zakładki “KUP BILET” , gdyż na pewno nie będziesz żałował.

Podczas 3 dni konferencji:

zgłębisz wiedzę z najbardziej aktualnych obszarów z zakresu prawa, marketingu, sprzedaży, nowych technologii, wizerunku i wielu innych.

Na licznych warsztatach, pod okiem ekspertów, przećwiczysz wybrane zagadnienia z codziennej pracy pośrednika.

Będziesz mógł także :

nawiązać współpracę z pośrednikami z całego kraju oraz partnerami konferencji,

wymieniać się doświadczeniami z innymi pośrednikami,

skorzystać z porad ekspertów branży,

spróbować swoich sił w tradycyjnym morsowaniu nad otwartym morzem,

zrelaksować się w hotelowym SPA oraz delektować się wyśmienitą kuchnią.

VI konferencja branży nieruchomości - wiedza i relacje

1 h
praktycznych wykładów
1 dni
czas
10 +
planowanych uczestników

prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie branży nieruchomości jesienią 2020 r.

PARTNERZY WYDARZENIA WiR6

PRELEGENCI WiR6

Katarzyna Czerwiak

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Najlepszy Pośrednik Nieruchomości w Polsce! I to nie czcze przechwałki, ale wygrana w ramach konkursu Otodom Liderów Nieruchomości 2020.
Na rynku nieruchomości od 1995 roku. Ukończyła Ekonomikę Nieruchomości i Inwestycji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, studia podyplomowe Wyceny Nieruchomości, a w 2019 zdała egzamin na Certified Digital Marketing Professional w ramach Digital Marketing Institute.

Prezes Zarządu grupa.pro – zespołu działającego na rynkach Śląska i północnej Małopolski.

KatarzynaCzerwiakGrupaPro (1)
58380344_310709446486488_3082117953798275072_n

Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w latach 2001 -2006. Tytuł radcy prawnego uzyskała w 2011 r.

Specjalizuje się w prawie cywilnym (głównie umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy, umowy z konsumentami), prawie gospodarczym (spory pomiędzy przedsiębiorcami, spółki prawa handlowego, KRS) oraz w prawie rodzinnym i spadkowym.

Prywatnie miłośniczka dobrej herbaty, kabaretów i Świata Dysku.

Marcin Wieluński

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Prezes Zarządu Nieruchomości Wieluński Sp. z o.o., licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja PFRN nr 21666). Związany z rynkiem nieruchomości nieprzerwanie od 2005 roku. Szkoleniowiec, członek DOSPON oraz PFRN. Przedsiębiorca, charyzmatyczny lider oraz trener sprzedaży zajmujący się na co dzień szeroko pojętą tematyką nieruchomości. Z pasją dąży do osiągania wytyczonych celów. Stawia na permanentny rozwój osobisty poparty ogromnym doświadczeniem praktycznym. 

Prywatnie szczęśliwy mąż i tata. Pasjonat wszystkiego co lata, pływa lub jeździ. Uwielbia podróże, nowe wyzwania i przełamywanie kolejnych barier. Z zamiłowania rajdowiec i pilot samolotowy.

wielunski
jankovska

Katarzyna Jankovska

Trener Biznesu | Pośrednik Nieruchomości

Dwadzieścia jeden lat pracuję w branży finansowej na różnych szczeblach zawodowych w bankach oraz firmach pośredniczących, na stanowiskach menedżerskich, sprzedażowych, marketingowo – szkoleniowych. Biegły Sądowy przy sądzie Okręgowym w Szczecinie o specjalności finanse, bankowość, rachunkowość. Od 2014 roku pracuję w biurze In House Nieruchomości Finanse, współpracuję z wieloma firmami w zakresie obrotu nieruchomościami, kupna- sprzedaży, finansuję leasingi, kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, zajmuję się dziedziną odszkodowań i ubezpieczeń. Działania tej firmy łączą w sobie wszystkie aspekty biznesu, jakimi kieruję się w życiu a mianowicie: wiedzę, profesjonalizm, bezpieczeństwo, zaufanie, jakość pracy, poszerzanie wiedzy i kompetencji.

Prywatnie ma 19-letniego syna Filipa oraz psa o imieniu Amy, jest strzelcem sportowym i sędzią statycznym III stopnia w tej dyscyplinie, pływa, gra w squasha, jeździ konno, czyta książki. 

Posiada motocykl marki Yamaha Fazer, który traktuję jako hobby i porusza się nim w miarę możliwości i wolnego czasu.


Katarzyna Jankowska – trener sprzedaży (kasiajankovska.pl)

Iza Miks-Kożuchowska

Pośrednik Nieruchomości

Absolwentka łódzkiego wydziału prawa i administracji. Prezes „AB Litwińska Nieruchomości Joanna Jurasz”, rodzinnej firmy, która funkcjonuje niezmiennie od 24 lat. Licencjonowany pośrednik, doradca ds. nieruchomości, a także certyfikowany homestager.
 
Odbyła wiele szkoleń na światowym poziomie z zakresu sprzedaży, marketingu, negocjacji i wyłączności. Zdobyła uprawnienia trenerskie, a także jest członkiem Business Speaker Academy mistrza wystąpień publicznych – Krzysztofa Hillara.
Pracuje na systemie wyłączności, który się sprawdza. Od jakiegoś czasu prowadzi szkolenia z zakresu nieruchomości dla pośredników i admistratorów, na których m.in. propaguje wyłączność w pośrednictwie i daje wartość innym.
Iza miks (1)
ola_m (8)

Aleksandra miklińska

Pośrednik Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Prawa i Administracji na kierunku prawo oraz Uniwersytety Gdańskiego, Wydziału Zarządzania na kierunku zarządzanie nieruchomościami i projektami deweloperskimi oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
Doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów będąc wolontariuszką w Biurze Informacji Społecznej Polskiej Akcji Humanitarnej w Toruniu. Od ponad 10 lat stale poszerza swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i administracyjnego związanego z nieruchomościami, między innymi poprzez pełnienie funkcji asystenta notariusza w jednej z czołowych Kancelarii Notarialnych w Lęborku.

Prelegent podczas trzeciej edycji Konferencji Branży Nieruchomości.  Prowadzący szkolenia online oraz webinary z dziedziny nieruchomości.
Prywatnie – miłośniczka zwierząt, pieszych wędrówek po górach i dolinach, białego szaleństwa, spływów kajakowych, jazdy konnej, połykania kilometrów rowerem i zwiedzania świata.

Marek Foryś

Radca Prawny w nieruchomościach, negocjator rynku nieruchomości

Właściciel kancelarii radcowskiej w Gdyni, specjalizuje się m.in. w prawie rynku nieruchomości, zabezpieczaniu płatności, windykacjach. Z branżą nieruchomości związany jest od wielu lat.

forys

Anna-Maria Wiśniewska

Ekspert budowania wizerunku w social mediach

▫️ Pracuje z top managementem firm nad wizerunkiem eksperta na LinkedIn.
▫️ Autorka książki “Twój wizerunek w social media. Workbook&Terminarz”. 
▫️ Od ponad 6 lat pracuje z markami osobistymi i firmowymi doradzając i budując Strategie wizerunkowe.
▫️ Wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Pracowała z takimi firmami jak Bank Santander, Allcon Budownictwo, Cognizant Poland, Uniwersytet Gdański, ASBiRO, Rotary czy wieloma agencjami nieruchomości. Współprowadziła audycję Wakacyjne social media w Radio Gdańsk. Była mentorką w kilku projektach, w tym – międzynarodowych. Można ją znaleźć na  www.annamariawisniewska.pl
amw
turek

Bartosz Turek

Niezależny analityk rynku nieruchomości

Niezależny analityk. Od 2009 ekspert w branżach nieruchomości i finansów. Bada zmiany zachodzące na rynku mieszkaniowym, analizuje fluktuacje cen, rynek kredytów hipotecznych. Absolwent ekonomii i studiów z zakresu wyceny nieruchomości. Pracował w Home Broker, Lion’s Bank i Open Finance.

PATRYCJA KRUŻEWSKA

Pośrednik Nieruchomości | Manadżer - Najem Okazjonalny

· Manadżerka w Spółce Najem Okazjonalny, odpowiedzialna za rozwój i popularyzację usługi chroniącej prawa właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem,
· Aktywny agent nieruchomości, od ponad 2 lat związana z LCM Nieruchomości w Toruniu.
· Z siedmioletnim doświadczeniem w handlu, nie tylko nieruchomościami.
· Z wykształcenia magister nauk społecznych.
· Cechuje się operatywnością, działa skrupulatnie, sprawnie i skutecznie. Zawsze zaangażowana w powierzone zadania. Nieustannie ustala nowe cele i z determinacją dąży do ich realizacji.
· Swój zasób wiedzy systematycznie pogłębia, bo “Kto stoi w miejscu, ten się cofa”.
· Ekspert od umów najmu oraz skutecznych metod zabezpieczenia praw właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem.
· Pomaga w obszarach związanych z najmem długoterminowym.

PatrycjaKrużewska
????????????????????????????????????

MICHAŁ ŁUKASZEWSKI

CEO Najem Okazjonalny | Pośrednik Nieruchomości


· Pośrednik w obrocie nieruchomościami od 2004 roku. Od 2008 roku właściciel firmy LCM Nieruchomości, która z sukcesami na toruńskim rynku, pomaga klientom uczestniczyć w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.
· Autor i twórca innowacyjnej usługi na rynku nieruchomości polegającej na zabezpieczeniu adresu do ewentualnej eksmisji przy umowach najmu.
· Od stycznia 2017 roku właściciel firmy Najem Okazjonalny, do której należy marka okazjonalny.info
· Doskonale zorientowany w realiach i bieżącej sytuacji na rynku nieruchomości. Zawsze przygotowany, zawsze dokładny, zawsze punktualny. 
· Prywatnie: ojciec trójki dzieci, miłośnik wycieczek rowerowych, dobrego kina i piłki nożnej.

Barbara Chalińska

Pośredniczka | CEO Moje Nowe M

Pośredniczka, właścicielka biura nieruchomości Moje Nowe M, praktyk wyłączności. Manager i trener zespołu agentów. Koordynatorka MLSa na Wielkopolskę. Propagatorka modelu pośrednictwa opartego na współpracy, wyłączności

Działalność dodatkowa

 • członek WSPON (wielkopolska),
 • koordynator MLS.org.pl na Poznań,
 • szkoleniowiec (wyłączność, współpraca, obsługa sprzedającego, obsługa kupującego),
 • blog kobietainieruchomosci.pl,
 • współorganizatorka projektu Profesjonalny Pośrednik.
barbara-chalinska
krzysztof-kowalkowski

Krzysztof Kowalkowski

Współwłaściciel Moje Nowe M | Pośrednik Nieruchomości

Współwłaściciel i lider warszawskiego zespołu pośredników, marketing manager w Moje Nowe M. Odpowiedzialny za marketing, technologię.

Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, wspiera swoją pracą i zaangażowaniem rozwój MLS w Polsce. 

Propagator modelu pośrednictwa opartego na współpracy, wyłączności.

Działalność dodatkowa

 • członek WSPON (Warszawa)
 • ogólnopolski koordynator MLS.org.pl
 • szkoleniowiec (wyłączność, współpraca, pozyskiwanie Klientów)
 • pomysłodawca projektu Profesjonalny Pośrednik
 • propagator modelu pośrednictwa opartego na współpracy, wyłączności

Wkrótce kolejni wspaniali prelegenci

PROGRAM WiR5

Czas

Temat

Prelegent

Wykład / Warsztat

CZWARTEK - 3.10.2019

Jeśli jesteś z nami pierwszy raz to dobry moment na poznanie się i rozgrzewkę przed konferencją.

PIĄTEK - 2.10.2020

Joanna.Zaremba
Joanna Zaremba

Pośrednik

Joanna.Jurasz
Joanna Jurasz

Pośrednik

PRZERWA

SAVE_20200925_171813
Michał Łukaszewski

okazjonalny.info

SAVE_20200925_171824
Patrycja Krużewska

okazjonalny.info

58380344_310709446486488_3082117953798275072_n
Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

SOBOTA - 3.10.2020

58380344_310709446486488_3082117953798275072_n
Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

ola_m (8)
ALEKSANDRA MIKLIŃSKA

Pośrednik Nieruchomości

klimczynska
Joanna Klimczyńska

Pośrednik

PRZERWA

klimczynska
Joanna Klimczyńska

Pośrednik

58380344_310709446486488_3082117953798275072_n
Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

ola_m (8)
ALEKSANDRA MIKLIŃSKA

Pośrednik Nieruchomości

Wspólny spacer brzegiem morza wraz z Puszczaniem kaczek

amw
Anna-Maria Wiśniewska

Ekspert budowania wizerunku w social mediach

WSPÓLNA FOTOGRAFIA UCZESTNIKÓW - PRZERWA

dominik_błaszczykiewicz
Dominik Błaszczykiewicz

GetHome

PRZERWA

libera
Sabina Libera

Pośrednik NIeruchomości | Menager

NIEDZIELA - 4.10.2020

forys
Marek Foryś

Radca Prawny

PRZERWA

CZAS NA WYMELDOWANIE SIĘ Z HOTELU

IMG_5770
Maciej Szczepaniak

Menadżer

ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

Zapoznaj się z regulaminem konferencji

WIRusowy bilet

KONFERENCJA WiR6

1-3.10.2021 r.
889 *stosujemy rabaty
 • wykłady + warsztaty
 • przerwy kawowe
 • networking
 • kolacja w piątek
 • koncert na żywo w piątek
 • lunch w sobotę
 • kolacja w sobotę
 • impreza taneczna w sobotę
 • certyfikat online

Zniżki i rabaty*

 1. dla uczestników poprzednich konferencji – WiR, mamy 5% rabat od ceny biletu.
 2. dla grup od 4 i więcej osób z jednej firmy – 10% rabatu.
 3. dla osób, które korzystają z Programu Lojalnościowego – 45 pkt. co daje rabat w kwocie 45 zł.

Uwaga! Rabaty nie łączą się i nie dotyczą sprzedaży ratalnej! Skorzystanie z 5% i 10% rabatów wymaga skontaktowania się z organizatorem. 

Nocleg uczestnicy rezerwują i opłacają dodatkowo, we własnym zakresie na własny rachunek.

wcześniejsza rezerwacja noclegu - wpłata zadatku w hotelu - to gwarancja ceny!

ZOSTAŃ PARTNEREM WiR6

Udział w WIR jako Partner konferencji to unikalna okazja by zaprezentować Twój biznes nowym klientom, partnerom biznesowym a być może inwestorom.

Podczas konferencji możesz prezentować nową markę,  produkt, nowy pomysł.

Możesz umieścić swoje stanowisko w wyznaczonym miejscu, wygłosić krótka prezentację i przede wszystkim dać się zapamiętać.

Skontaktuj się z nami  a dowiesz się o szczegółach współpracy.

Dołącz do Wiedzy i Relacji  i stwórzmy razem coś wielkiego.

dotychczas nam Zaufali

primavera

MIEJSCE KONFERENCJI!

HOTEL PRIMAVERA ul. Rozewska 40/42.  BUDYNEK B

 

NOCLEG

Nocleg uczestnicy rezerwują i opłacają dodatkowo, we własnym zakresie na własny rachunek.

wcześniejsza rezerwacja noclegu - wpłata zadatku w hotelu - to gwarancja ceny!

Rezerwacji noclegu w Hotelu PRIMAVERA dokonasz WYŁĄCZNIE kontaktując się z recepcją hotelu bezpośrednio na adres email: konferencje@primaveraspa.pl. (Prosimy rezerwować tylko w ten sposób.)

Dla uczestników konferencji “Wiedza i Relacje” została zarezerwowana pula pokoi jednoosobowych lub dwuosobowych w hotelu PRIMAVERA.

W dniach 1-3.10.2021  r. ceny za dobę:
* pokój jednoosobowy – 260 zł/osoba (ze śniadaniem)
* pokój dwuosobowy – 160 zł/osoba (ze śniadaniem)
* pokój dwuosobowy DUŻY PREMIUM – 200 zł/osoba(ze śniadaniem).

CENY OBOWIĄZUJĄ DO DNIA 10.07.2021 R.

  • Cena zawiera:
 • śniadanie (obfite) w formie bufetu,
 • bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu i WI-FI dla gości na terenie całego hotelu,
 • bezpłatny wstęp do hotelowego SPA, ze strefą relaksu i saunami. W celu umówienia się na zabiegi SPA w atrakcyjnych cenach i na specjalne hasło: “Konferencja WiR”.