Wiedza i Relacje

Jastrzębia Góra, Hotel Primavera,
2-4.10.2020 r.

V Konferencja Branży Nieruchomości
Wiedza i Relacje

libera
Joanna.Jurasz
forys
Joanna.Zaremba
klimczynska
61910056_2205357852918942_188951571449511936_n
IMG_5739

prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie branży nieruchomości jesienią 2020 r.

PARTNERZY WYDARZENIA WiR5

V konferencja branży nieruchomości - wiedza i relacje

prelegenci
1
praktycznych wykładów
1 h
czas
1 dni
planowanych uczestników
10 +

PRELEGENCI WiR5

Sabina Libera

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Kobieta z pasją do nieruchomości. Licencjonowany pośrednik. Praktykujący home stager. Zwolenniczka wyłączności (w pośrednictwie) i współpracy (między pośrednikami). Z branżą związana od 2008 roku. W LIBERA Nieruchomości odpowiada za finalizację transakcji i budowanie zespołu. Współpracę z klientem opiera na umowach ekskluzywnych (na wyłączność). W 2016 roku ​ukończyła Akademię Rynku Pierwotnego i obsługuje również inwestycje deweloperskie z Bydgoszczy. ​ ​Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach. W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się starą maksymą “Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie”.

libera
58380344_310709446486488_3082117953798275072_n

Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w latach 2001 -2006. Tytuł radcy prawnego uzyskała w 2011 r.

Specjalizuje się w prawie cywilnym (głównie umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy, umowy z konsumentami), prawie gospodarczym (spory pomiędzy przedsiębiorcami, spółki prawa handlowego, KRS) oraz w prawie rodzinnym i spadkowym.

Prywatnie miłośniczka dobrej herbaty, kabaretów i Świata Dysku.

Joanna Klimczyńska

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Licencjonowana pośredniczka z Karkonoszy; z branżą nieruchomości związana od 2009 r., a od dwóch lat pod własną marką nextHome.
Członek zarządu Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości. Inicjatorka wielu spotkań, szkoleń i integracji pośredników w Jeleniej Górze, a także sama ciągle podwyższa swoje kompetencje biorąc udział w wielu szkoleniach.

Miłośniczka gór, czeskiego piwa i dobrego towarzystwa stąd też jej udział już po raz IV w konferencji WiR 😊 Pracuje z miłości do nieruchomości, więc na szkoleniu opowie jak budować długoletnią relację z klientem, jak pracować tylko na umowach ekskluzywnych i jak obronić swoje wynagrodzenie 😊 #niemaniemoge

klimczynska
Joanna.Zaremba

Joanna P. Zaremba

Pośrednik Nieruchomości

– z wykształcenia ekonomistka, z zawodu i pasji pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz doradca rynku nieruchomości, z którym związana jest od 2008 r. Od tamtej pory nieustannie się szkoli i zdobywa nowe kompetencje, nie tylko te związane z nieruchomościami. Miała okazję poznać osobiście i uczyć się od najskuteczniejszego pośrednika w Los Angeles – Josh’a Altmana oraz od Instruktora Stowarzyszenia Realtorów w Orlando – Zoli Szerencses’a.
 
Obecnie kształci się z zakresu umiejętności trenerskich w „Szkole Trenerów Procesu Marcina Juchniewicza”. Wieczna optymistka, orędowniczka pielęgnowania relacji biznesowych, współpracy i pracy wyłącznie na wyłącznościach.

Joanna Jurasz

Pośrednik Nieruchomości

Absolwentka łódzkiego wydziału prawa i administracji. Prezes „AB Litwińska Nieruchomości Joanna Jurasz”, rodzinnej firmy, która funkcjonuje niezmiennie od 24 lat. Licencjonowany pośrednik, doradca ds. nieruchomości, a także certyfikowany homestager.
 
Odbyła wiele szkoleń na światowym poziomie z zakresu sprzedaży, marketingu, negocjacji i wyłączności. Zdobyła uprawnienia trenerskie, a także jest członkiem Business Speaker Academy mistrza wystąpień publicznych – Krzysztofa Hillara.
Pracuje na systemie wyłączności, który się sprawdza. Od jakiegoś czasu prowadzi szkolenia z zakresu nieruchomości dla pośredników i admistratorów, na których m.in. propaguje wyłączność w pośrednictwie i daje wartość innym.
Joanna.Jurasz

Aleksandra miklińska

Pośrednik Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Prawa i Administracji na kierunku prawo oraz Uniwersytety Gdańskiego, Wydziału Zarządzania na kierunku zarządzanie nieruchomościami i projektami deweloperskimi oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
Doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów będąc wolontariuszką w Biurze Informacji Społecznej Polskiej Akcji Humanitarnej w Toruniu. Od ponad 10 lat stale poszerza swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i administracyjnego związanego z nieruchomościami, między innymi poprzez pełnienie funkcji asystenta notariusza w jednej z czołowych Kancelarii Notarialnych w Lęborku.

Prelegent podczas trzeciej edycji Konferencji Branży Nieruchomości.  Prowadzący szkolenia online oraz webinary z dziedziny nieruchomości.
Prywatnie – miłośniczka zwierząt, pieszych wędrówek po górach i dolinach, białego szaleństwa, spływów kajakowych, jazdy konnej, połykania kilometrów rowerem i zwiedzania świata.

Marek Foryś

Radca Prawny w nieruchomościach, negocjator rynku nieruchomości

Właściciel kancelarii radcowskiej w Gdyni, specjalizuje się m.in. w prawie rynku nieruchomości, zabezpieczaniu płatności, windykacjach. Z branżą nieruchomości związany jest od wielu lat.

forys
IMG_5770

maciej szczepaniak

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Menedżer z doświadczeniem w sprzedaży, zarządzaniu sprzedażą, jak i obsługą po-sprzedażową w różnych branżach.
Od wielu lat z powodzeniem zajmuje się podnoszeniem kompetencji pośredników nieruchomości. Jego autorskie programy szkoleniowe są uznawane przez klientów za jedne z najbardziej skutecznych na rynku szkoleniowym.

Wykładowca podczas konferencji branży nieruchomości oraz prowadzący szkolenia online i webinary dla branży nieruchomości.

Doradza firmom sprzedażowym z sektora małych i średnich przedsiębiorstw jak skutecznie planować długofalowy i stabilny rozwój w oparciu o zadowolenie klientów.

Anna-Maria Wiśniewska

Ekspert budowania wizerunku w social mediach

▫️ Pracuje z top managementem firm nad wizerunkiem eksperta na LinkedIn.
▫️ Autorka książki “Twój wizerunek w social media. Workbook&Terminarz”. 
▫️ Od ponad 6 lat pracuje z markami osobistymi i firmowymi doradzając i budując Strategie wizerunkowe.
▫️ Wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Pracowała z takimi firmami jak Bank Santander, Allcon Budownictwo, Cognizant Poland, Uniwersytet Gdański, ASBiRO, Rotary czy wieloma agencjami nieruchomości. Współprowadziła audycję Wakacyjne social media w Radio Gdańsk. Była mentorką w kilku projektach, w tym – międzynarodowych. Można ją znaleźć na  www.annamariawisniewska.pl

Zaufali nam

primavera

MIEJSCE KONFERENCJI!

HOTEL PRIMAVERA ul. Rozewska 40/42.  BUDYNEK B