fbpx

Jastrzębia Góra, Hotel Primavera,
2-4.10.2020 r.

V Konferencja Branży nieruchomości
wiedza i relacje

libera
Joanna.Jurasz
forys
amw
Joanna.Zaremba
klimczynska
ola_m (8)
61910056_2205357852918942_188951571449511936_n
IMG_5739

prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie branży nieruchomości jesienią 2020 r.

PARTNERZY WYDARZENIA WiR5

Kim jesteśmy?

Jesteśmy czwórką pośredników nieruchomości z Trójmiasta – ZaWIRowanych na Wiedzę i Relacje.

MATA – Monika Rutkowska, Ania Romanowska, Tomasz Ziemann, Artur Hewelt.

Jesteśmy czwórką pośredników nieruchomości z Trójmiasta – ZaWIRowanych na Wiedzę i Relacje.

Na co dzień prowadzimy swoje biura nieruchomości oraz rozwijamy projekt Wiedza i Relacje, dostarczając pośrednikom akcesoriów do budowania ich wizerunku oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Od pięciu lat, w pierwszy weekend października, organizujemy w Jastrzębiej Górze jedyna w swoim rodzaju ogólnopolską konferencję rynku nieruchomości.

IMG_6034

Co dla Ciebie robimy?

Trzy dni spotkań pośredników z całej Polski  – dzięki temu będziesz mieć szansę na realny networking i nawiązanie trwałych relacji biznesowych…

Trzy dni spotkań pośredników z całej Polski  – dzięki temu będziesz mieć szansę na realny networking i nawiązanie trwałych relacji biznesowych.

Trzy dni pełne warsztatów i prelekcji – gwarantujemy, że zostawią Cię z konkretna wiedzą.

Doskonały dobór prelegentów – są wśród nich zarówno szeroko znani eksperci jaki i inne specjaliści chcący dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Najbardziej aktualną tematykę –  program konferencji budowany jest w oparciu o Wasze sugestie z lat poprzednich jak i o bieżące propozycje, rodzące się każdego dnia podczas pracy pośrednika.

Trzy dni nad morzem w fantastycznym hotelu z doskonałą kuchnią i bogatą strefą SPA.

DSC_0434

Dlaczego warto?

Jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach, to przejdź od razu do zakładki “KUP BILET” !

Jeśli zastanawiasz się nad przyjazdem po raz pierwszy,…

Jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach, to przejdź od razu do zakładki “KUP BILET”.

Jeśli zastanawiasz się nad przyjazdem po raz pierwszy ,  to też przejdź do zakładki “KUP BILET” , gdyż na pewno nie będziesz żałował.

Podczas 3 dni konferencji:

zgłębisz wiedzę z najbardziej aktualnych obszarów z zakresu prawa, marketingu, sprzedaży, nowych technologii, wizerunku i wielu innych.

Na licznych warsztatach, pod okiem ekspertów, przećwiczysz wybrane zagadnienia z codziennej pracy pośrednika.

Będziesz mógł także :

nawiązać współpracę z pośrednikami z całego kraju oraz partnerami konferencji,

wymieniać się doświadczeniami z innymi pośrednikami,

skorzystać z porad ekspertów branży,

spróbować swoich sił w tradycyjnym morsowaniu nad otwartym morzem,

zrelaksować się w hotelowym SPA oraz delektować się wyśmienitą kuchnią.

Wszystko zacznie się dziać wokół Ciebie. Twoje cele są najważniejsze.

Zwiększysz skuteczność, sprzedaż usług. To Twój sukces.

Twoja marka osobista zostanie zbudowana na podstawie sprawdzonych przykładów. Tutaj spotykasz liderów.

Nauczysz się zarządzać czasem i mieć równowagę  w życiu prywatnym i zawodowym.

WYKŁADY , WARSZTATY, NETWORKING

Podczas zajęć merytorycznych otrzymasz wielką dawkę wiedzy a dzięki warsztatom poznasz praktyczną stronę zawodu.

RELAKS DLA CIAŁA I DUCHA

W chwili, gdy energia słabnie a ogromna dawka uzyskanej wiedzy wymaga usystematyzowania potrzebujesz chwili na relaks i odpoczynek. Proponujemy tradycyjne wspólne morsowanie w Bałtyku. Możesz skorzystać z hotelowego SPA oraz basenów i jacuzzi. 

V konferencja branży nieruchomości - wiedza i relacje

1
prelegenci
1 h
praktycznych wykładów
1 dni
czas
10 +
planowanych uczestników

PRELEGENCI WiR5

Sabina Libera

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Kobieta z pasją do nieruchomości. Licencjonowany pośrednik. Praktykujący home stager. Zwolenniczka wyłączności (w pośrednictwie) i współpracy (między pośrednikami). Z branżą związana od 2008 roku. W LIBERA Nieruchomości odpowiada za finalizację transakcji i budowanie zespołu. Współpracę z klientem opiera na umowach ekskluzywnych (na wyłączność). W 2016 roku ​ukończyła Akademię Rynku Pierwotnego i obsługuje również inwestycje deweloperskie z Bydgoszczy. ​ ​Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach. W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się starą maksymą “Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie”.

libera
58380344_310709446486488_3082117953798275072_n

Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w latach 2001 -2006. Tytuł radcy prawnego uzyskała w 2011 r.

Specjalizuje się w prawie cywilnym (głównie umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy, umowy z konsumentami), prawie gospodarczym (spory pomiędzy przedsiębiorcami, spółki prawa handlowego, KRS) oraz w prawie rodzinnym i spadkowym.

Prywatnie miłośniczka dobrej herbaty, kabaretów i Świata Dysku.

Joanna Klimczyńska

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Licencjonowana pośredniczka z Karkonoszy; z branżą nieruchomości związana od 2009 r., a od dwóch lat pod własną marką nextHome.
Członek zarządu Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości. Inicjatorka wielu spotkań, szkoleń i integracji pośredników w Jeleniej Górze, a także sama ciągle podwyższa swoje kompetencje biorąc udział w wielu szkoleniach.

Miłośniczka gór, czeskiego piwa i dobrego towarzystwa stąd też jej udział już po raz IV w konferencji WiR 😊 Pracuje z miłości do nieruchomości, więc na szkoleniu opowie jak budować długoletnią relację z klientem, jak pracować tylko na umowach ekskluzywnych i jak obronić swoje wynagrodzenie 😊 #niemaniemoge

klimczynska
Joanna.Zaremba

Joanna P. Zaremba

Pośrednik Nieruchomości

– z wykształcenia ekonomistka, z zawodu i pasji pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz doradca rynku nieruchomości, z którym związana jest od 2008 r. Od tamtej pory nieustannie się szkoli i zdobywa nowe kompetencje, nie tylko te związane z nieruchomościami. Miała okazję poznać osobiście i uczyć się od najskuteczniejszego pośrednika w Los Angeles – Josh’a Altmana oraz od Instruktora Stowarzyszenia Realtorów w Orlando – Zoli Szerencses’a.
 
Obecnie kształci się z zakresu umiejętności trenerskich w „Szkole Trenerów Procesu Marcina Juchniewicza”. Wieczna optymistka, orędowniczka pielęgnowania relacji biznesowych, współpracy i pracy wyłącznie na wyłącznościach.

Joanna Jurasz

Pośrednik Nieruchomości

Absolwentka łódzkiego wydziału prawa i administracji. Prezes „AB Litwińska Nieruchomości Joanna Jurasz”, rodzinnej firmy, która funkcjonuje niezmiennie od 24 lat. Licencjonowany pośrednik, doradca ds. nieruchomości, a także certyfikowany homestager.
 
Odbyła wiele szkoleń na światowym poziomie z zakresu sprzedaży, marketingu, negocjacji i wyłączności. Zdobyła uprawnienia trenerskie, a także jest członkiem Business Speaker Academy mistrza wystąpień publicznych – Krzysztofa Hillara.
Pracuje na systemie wyłączności, który się sprawdza. Od jakiegoś czasu prowadzi szkolenia z zakresu nieruchomości dla pośredników i admistratorów, na których m.in. propaguje wyłączność w pośrednictwie i daje wartość innym.
Joanna.Jurasz
ola_m (8)

Aleksandra miklińska

Pośrednik Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Prawa i Administracji na kierunku prawo oraz Uniwersytety Gdańskiego, Wydziału Zarządzania na kierunku zarządzanie nieruchomościami i projektami deweloperskimi oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
Doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów będąc wolontariuszką w Biurze Informacji Społecznej Polskiej Akcji Humanitarnej w Toruniu. Od ponad 10 lat stale poszerza swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i administracyjnego związanego z nieruchomościami, między innymi poprzez pełnienie funkcji asystenta notariusza w jednej z czołowych Kancelarii Notarialnych w Lęborku.

Prelegent podczas trzeciej edycji Konferencji Branży Nieruchomości.  Prowadzący szkolenia online oraz webinary z dziedziny nieruchomości.
Prywatnie – miłośniczka zwierząt, pieszych wędrówek po górach i dolinach, białego szaleństwa, spływów kajakowych, jazdy konnej, połykania kilometrów rowerem i zwiedzania świata.

Marek Foryś

Radca Prawny w nieruchomościach, negocjator rynku nieruchomości

Właściciel kancelarii radcowskiej w Gdyni, specjalizuje się m.in. w prawie rynku nieruchomości, zabezpieczaniu płatności, windykacjach. Z branżą nieruchomości związany jest od wielu lat.

forys
IMG_5770

maciej szczepaniak

Pośrednik Nieruchomości | Menager

Menedżer z doświadczeniem w sprzedaży, zarządzaniu sprzedażą, jak i obsługą po-sprzedażową w różnych branżach.
Od wielu lat z powodzeniem zajmuje się podnoszeniem kompetencji pośredników nieruchomości. Jego autorskie programy szkoleniowe są uznawane przez klientów za jedne z najbardziej skutecznych na rynku szkoleniowym.

Wykładowca podczas konferencji branży nieruchomości oraz prowadzący szkolenia online i webinary dla branży nieruchomości.

Doradza firmom sprzedażowym z sektora małych i średnich przedsiębiorstw jak skutecznie planować długofalowy i stabilny rozwój w oparciu o zadowolenie klientów.

Anna-Maria Wiśniewska

Ekspert budowania wizerunku w social mediach

▫️ Pracuje z top managementem firm nad wizerunkiem eksperta na LinkedIn.
▫️ Autorka książki “Twój wizerunek w social media. Workbook&Terminarz”. 
▫️ Od ponad 6 lat pracuje z markami osobistymi i firmowymi doradzając i budując Strategie wizerunkowe.
▫️ Wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Pracowała z takimi firmami jak Bank Santander, Allcon Budownictwo, Cognizant Poland, Uniwersytet Gdański, ASBiRO, Rotary czy wieloma agencjami nieruchomości. Współprowadziła audycję Wakacyjne social media w Radio Gdańsk. Była mentorką w kilku projektach, w tym – międzynarodowych. Można ją znaleźć na  www.annamariawisniewska.pl
amw

PROGRAM WiR5

Czas

Temat

Prelegent

Wykład / Warsztat

CZWARTEK - 3.10.2019

Jeśli jesteś z nami pierwszy raz to dobry moment na poznanie się i rozgrzewkę przed konferencją.

PIĄTEK - 2.10.2020

Joanna.Zaremba
Joanna Zaremba

Pośrednik

Joanna.Jurasz
Joanna Jurasz

Pośrednik

PRZERWA

SAVE_20200925_171813
Michał Łukaszewski

okazjonalny.info

SAVE_20200925_171824
Patrycja Krużewska

okazjonalny.info

58380344_310709446486488_3082117953798275072_n
Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

SOBOTA - 3.10.2020

58380344_310709446486488_3082117953798275072_n
Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

ola_m (8)
ALEKSANDRA MIKLIŃSKA

Pośrednik Nieruchomości

klimczynska
Joanna Klimczyńska

Pośrednik

PRZERWA

klimczynska
Joanna Klimczyńska

Pośrednik

58380344_310709446486488_3082117953798275072_n
Katarzyna Szczepara

Radca Prawny

ola_m (8)
ALEKSANDRA MIKLIŃSKA

Pośrednik Nieruchomości

Wspólny spacer brzegiem morza wraz z Puszczaniem kaczek

amw
Anna-Maria Wiśniewska

Ekspert budowania wizerunku w social mediach

WSPÓLNA FOTOGRAFIA UCZESTNIKÓW - PRZERWA

dominik_błaszczykiewicz
Dominik Błaszczykiewicz

GetHome

PRZERWA

libera
Sabina Libera

Pośrednik NIeruchomości | Menager

NIEDZIELA - 4.10.2020

forys
Marek Foryś

Radca Prawny

PRZERWA

CZAS NA WYMELDOWANIE SIĘ Z HOTELU

IMG_5770
Maciej Szczepaniak

Menadżer

ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI

Zapoznaj się z regulaminem konferencji

WIRusowy bilet

KONFERENCJA WiR5

2-4.10.2020 r.
525 sprzedaż biletów została zakończona!
 • wykłady + warsztaty
 • przerwy kawowe
 • kolacja w piątek
 • kino w piątek
 • lunch w sobotę
 • kolacja w sobotę
 • koncert w sobotę
 • networking
 • certyfikat online

ZOSTAŃ PARTNEREM WiR5

Udział w WIR jako Partner konferencji to unikalna okazja by zaprezentować Twój biznes nowym klientom, partnerom biznesowym a być może inwestorom.

Podczas konferencji możesz prezentować nową markę,  produkt, nowy pomysł.

Możesz umieścić swoje stanowisko w wyznaczonym miejscu, wygłosić krótka prezentację i przede wszystkim dać się zapamiętać.

Skontaktuj się z nami  a dowiesz się o szczegółach współpracy.

Dołącz do Wiedzy i Relacji  i stwórzmy razem coś wielkiego.

primavera

MIEJSCE KONFERENCJI!

HOTEL PRIMAVERA ul. Rozewska 40/42.  BUDYNEK B

 

NOCLEG

Nocleg uczestnicy rezerwują i opłacają dodatkowo, we własnym zakresie na własny rachunek ze wskazaniem na Hotel Astor.

Rezerwacji noclegu w Hotelu ASTOR dokonasz bezpośrednio kontaktując się z recepcją hotelu bezpośrednio telefonicznie +48 58 771 55 55

Dla uczestników konferencji “Wiedza i Relacje” została zarezerwowana pula pokoi jednoosobowych lub dwuosobowych w hotelu ASTOR.

ceny za dobę:
* pokój jednoosobowy – 160 zł ze śniadaniem
* pokój dwuosobowy – 200 zł ze śniadaniem

  • Cena zawiera:
 • śniadanie w formie bufetu,
 • bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu i WI-FI dla gości na terenie całego hotelu,
 • bezpłatny wstęp do hotelowego SPA.

Rezerwacji noclegu w Hotelu PRIMAVERA dokonasz bezpośrednio kontaktując się z recepcją hotelu bezpośrednio telefonicznie +48 58 674 91 67 wew. 1  lub 2.

Dla uczestników konferencji “Wiedza i Relacje” została zarezerwowana pula pokoi jednoosobowych lub dwuosobowych w hotelu PRIMAVERA.

  Cena zawiera:
 • śniadanie (obfite) w formie bufetu,
 • bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu i WI-FI dla gości na terenie całego hotelu,
 • bezpłatny wstęp do hotelowego SPA, ze strefą relaksu i saunami. W celu umówienia się na zabiegi SPA w atrakcyjnych cenach i na specjalne hasło: “Konferencja WiR” można się kontaktować pod nr tel. +48 58 674 91 67 wew. 4