fbpx

Prelegenci

Konferencja Branży Nieruchomości  “WIEDZA I RELACJE” 2019

Joanna Olak-Winkowska

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2004-2007 odbyła aplikację. Dążąc do podniesienia kwalifikacji ukończyła podyplomowe studia z zakresu wyceny nieruchomości oraz odbyła praktyki zawodowe dla rzeczoznawców majątkowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała doradzając podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości – pośrednikom w obrocie nieruchomościami i zarządcom. Zajmowała się obsługą transakcji sprzedaży nieruchomości, również komercyjnych oraz regulowaniem stanów prawnych. Specjalizuje się w kwestiach związanych z nieruchomościami m.in. w sprawach działowych –  o podział majątku wspólnego czy spadkowego, zniesieniu współwłasności oraz w problematyce opłat za użytkowanie wieczyste.  Z  sukcesami reprezentuje klientów indywidualnych w sprawach majątkowych oraz przedsiębiorców w sporach o zapłatę oraz wynikających z gwarancji. 

Oprócz praktyki prawniczej prowadzi działalność dydaktyczną i szkoleniową. Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku – prowadzi konwersatoria z przedmiotów związanych z prawem nieruchomości. Dla Towarzystwa Oświatowego “Profil” prowadzi zajęcia z prawa na studiach podyplomowych dla rzeczoznawców majątkowych.

Strona www

Wszystkie sesje, które poprowadzi prelegent

Piątek

Cegła po cegle - konstrukcja umowy pośrednictwa

4 października 2019, 15:30 – 17:15

  • Sala główna

MATA 2019 © All Rights Reserved.