Wiedza i Relacje

Rozrywka

Ekskluzywny koncert ISLET

gotIMG_4334

Islet – właśc. Izabela Laskowska to wokalistka z charakterystyczną, aksamitną barwą głosu. Kompozytorka i autorka tekstów, zakochana w dźwiękach akustycznych i nowoczesnych elektronicznych brzmieniach.

Pod pseudonimem Islet artystka tworzy już od 2008 r. Jej muzyczny dorobek to setki klimatycznych, kameralnych koncertów, które zawsze spotykają się z uznaniem publiczności. Szczególnie bliskie sercu artystki jest Trójmiasto – to właśnie Gdańsk był miejscem pierwszych muzycznych kroków Islet. Według niektórych stanowi objawienie pomorskiego popu – pełnego emocji.

W sierpniu 2015 r. ukazała się debiutancka płyta Islet – „Zatrzymaj się”. Krążek promował singiel „Milczysz”. Wydanie płyty i jej nagranie umożliwiła crowdfundingowa społeczność wspieramkulture.pl. Materiał na debiutancką płytę powstawał dwa lata. Płyta utrzymana jest w spokojnym, delikatnym klimacie, którego uzupełnieniem są poruszające, osobiste teksty utworów. Piękno i delikatności odnaleźć można na każdej z 12 kompozycji – śpiewanych zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Premierowy koncert promujący płytę odbył się w sopockim Klubie Atelier 11 listopada 2015 r.

Islet intensywnie pracuje nad materiałem na jej drugą płytę.


nordowe_morsy

Październikowa kąpiel w morzu bałtyckim

Nordowe Morsy Puck – Władysławowo jest grupą pozytywnie nastawionych do życia ludzi lubiących aktywny tryb życia, kochających morskie kąpiele bez różnicy na temperaturę wody.

Chcesz morsować ale nie wiesz jak zacząć ??? Nordowe Morsy zapraszają do ich wspaniałej grupy 🙂 Zabierz ze sobą dobry nastrój, termos z ciepłą herbatką, buty w których będziesz mógł wejść dowody (najlepiej neopronowe), nie zapomnij o czapce i rękawiczkach.
Morsowanie nie tylko wzmocni Twoją odporność ale również pozwoli naładować pozytywną energią akumulatory na cały tydzień 🙂