fbpx

Piotr Szmidt

Piotr Szmidt

Pośrednik, zarządza, doradca, mediator … a z zamiłowania społecznik, animator, organizator i pasjonat współpracy uczestników rynku nieruchomości. W ruchu zawodowym od przeciętnego członka lokalnego stowarzyszenia przez pracę w zarządach, komisjach, grupach organizowaniu MLS Pomorze do wieloletniej pracy w Komisji Odpowiedzialności Zawodowej.

Ponad 30 lat doświadczenia zawodowego – ale ciągle niezłomnie wierzy, że zbudowanie efektywnej współpracy jest możliwe. Wiara czyni cuda – ale On nie tylko wierzy – podejmuje wciąż kolejne próby, było wiele porażek, ale więcej sukcesów – jak mówi „uczy się na błędach” i próbuje ponownie. Wie, że nadejdzie w końcu pokolenie, które odrzuci uprzedzenia i zamiast w kółko mówić o współpracy … po prostu zacznie współpracować.

Na „Just S-A-W It 2” poprowadzi kończący i podsumowujący panel, w którym jak ma nadzieje wypowiedzą się i przeciwnicy konkretnych form współpracy, i wizjonerzy współpracy ale też beneficjenci czerpiący korzyści z już działających form współpracy.

Chciałby by dobry duch współpracy, jaki będzie się unosił nad całym 3 dniowym spotkaniem przynajmniej przez kolejny rok był obecny w życiu zawodowym uczestników panelu kończącego “Just SAW it 2” i sprawił, że z ochotą spotkają się z nami za rok.