fbpx

Partnerzy

dekorian

Dekorian to ogólnopolska sieć salonów z wyposażeniem wnętrz, które oferują  pod jednym dachem ekskluzywne marki tapet, podłóg, wykładzin, farb oraz innych materiałów wykończeniowych. Salony zlokalizowane są w 19 największych miastach, co zwiększa dostępność doskonałej jakości produktów klientom indywidualnym z całej Polski.
Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży wnętrzarskiej, Dekorian opracował unikatowy na polskim rynku model firmy odpowiadającej na potrzeby najbardziej wymagających klientów indywidualnych, architektów i projektantów wnętrz. Kluczem do sukcesu sieci Dekorian  jest niezwykle kompleksowa oferta, która pozwala zaprojektować luksusowe wnętrze w każdym stylu.

Obecnie w portfolio salonów znaleźć można następujące marki:

  • kanadyjskie farby PARA,
  • szwedzkie farby SCALA,
  • włoskie tapety GIARDINI
  • belgijskie tapety OMEXCO oraz tapety innych uznanych europejskich producentów,
  • kanadyjskie podłogi TORLYS,
  • brytyjskie podłogi DESIGNFLOORING,
  • wykładziny rezydencjalne EPIC CARPETS,
  • austriackie okładziny ścienne SIBU,
  • podłogi dębowe NOBIFLOOR,
  • włoskie tynki dekoracyjne METROPOLIS.
Dzięki wyjątkowo fachowej i życzliwej obsłudze oraz szerokiemu wachlarzowi wzorników i próbek materiałów dekoracyjnych, zakupy w sieci salonów Dekorian są przyjemne i przebiegają w komfortowej atmosferze. Ponadto, marce Dekorian przyświeca otwartość na realizację indywidualnych próśb oraz niestandardowych zamówień klientów.

esticrm-logo

EstiCRM jest nowatorskim oprogramowaniem dla biur i agencji nieruchomości. Zbudowany został w oparciu o najnowsze trendy i technologie, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze i szybki w działaniu.

Dostępna jest z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu, na komputerze, laptopie jak i telefonie komórkowym.

Aplikacja w łatwy i przejrzysty sposób umożliwia zarządzanie ofertami, klientami i pracownikami.
EstiCRM zapewnia natychmiastowy i stabilny eksport ofert na wszystkie popularne portale nieruchomości.
Ponadto oferujemy firmową stronę WWW, pocztę oraz hosting – wszystkie narzędzia do prowadzenia nowoczesnego biura nieruchomości w jednym miejscu.


Good-At-Service-logo1

Obsługa jest pierwszą rzeczą, o jakiej się mówi, ale ostatnią, którą się robi. Dlatego długofalowa wizja połączona z rzetelnym planem działania zaowocuje trwałymi rezultatami. Jednak musimy także spojrzeć na ciągły postęp nie tylko w kontekście bardziej rozwiniętej techniki, ale także lepszych systemów- zarówno związanych z techniką, jak i zasobami ludzkimi.

Autorski pomysł na wprowadzenie G@S – trzech elementów (produkt (usługa), obsługa klienta, marketing), których stosowanie powinno być komplementarne i tak samo brzmiące dla właściciela firmy, klientów i pracowników.

MISJA GOOD AT SERVICE: „pomoc liderom w identyfikowaniu i przezwyciężaniu barier utrudniających osiąganie dobrych wyników sprzedażowych”.


recamp-logo-01

Recamp to soczyste warsztaty dla agentów i pośredników nieruchomości , którzy chcą zagłębić się i wykorzystać nowoczesny marketing, zbudować i pielęgnować swój wizerunek w social media, a przede wszystkim wymieniać się  wspólnymi  doświadczeniami i czerpać wiedzę do rozwoju osobistego.

Recamp to 6 kolejnych edycji spotkań dla pośredników.


logotyp_ihouse

iHouse

dla Agenta to unikatowa na polskim rynku platforma dla pośredników nieruchomości. Naszym głównym celem, jest zmiana rzeczywistości pracy agenta nieruchomości, dzięki połączeniu w ramach jednego narzędzia funkcjonalności, pozwalających na szybsze i bardziej efektywne zdobywanie i obsługę klientów.

Platforma iHouse łączy w sobie zalety wielu programów i rozwiązań – pozwala m.in. na publikację ogłoszeń na najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych, automatyczne wyszukiwanie ogłoszeń dla klientów poszukujących ogłoszeń z wielu portali czy korzystanie z Bazy Ofert Prywatnych z ponad 100 portali.

Platforma iHouse prowadzi właśnie badania Bazy Kontaktów Prywatnych – innowacyjnej funkcjonalności pozwalającej na pozyskiwanie klientów poszukujących nieruchomości.  Ponadto rozwija możliwość pracy grupowej i współdzielenia informacji między użytkownikami Platformy iHouse.