fbpx

Just SAW it

III Konferencja Rynku Nieruchomości
5-7.10.2018

To konferencja dla pośredników nieruchomości a jej pierwsza edycja odbyła się w 2016 roku. Jest to pierwsza konferencja na Pomorzu, a dokładnie nad samym morzem bo w Jastrzębiej Górze.

Zapraszamy na ogólnopolskie spotkanie pośredników w obrocie nieruchomościami, organizowane przez pośredników dla pośredników.
Just SAW it to spotkanie dla Was, potwierdzają to opinie o przeprowadzonych poprzednich edycjach oraz naszych szkoleniach.

Odtwórz wideo

Prelegenci

Beata Uberna-6 w pracy

Beata Uberna

Ekspert w zakresie obrotu nieruchomościami i zarządca (CCIM),
wykorzystujący na co dzień w praktyce doświadczenie i wiedzę finansową, realizuje własne cele inwestycyjne oraz inwestorów w celu osiągania zysków kapitałowych i pasywnych przepływów finansowych na rynku nieruchomości.

r8-piotr-dobrowolski

Piotr Dobrowolski

Prawnik. Prowadzi własną kancelarię Głównie zajmuje się prawem nieruchomości oraz prawem rodzinnym. Projektuje umowy niezbędne w obrocie nieruchomościami, prowadzi procesy sądowe wynikłe na ich tle, przeprowadza audyty nieruchomości, doradza w bieżącej pracy profesjonalistów rynku nieruchomości.

plukis

Oskar Płukis

Właściciel agencji nieruchomości komercyjnych www.Resident1.pl. 

Od ośmiu lat pracuje aktywnie w branży nieruchomości. Specjalizuje się w wynajmie powierzchni komercyjnych – głównie biurowych. Prowadzi kanały społecznościowe w social media nt. nieruchomości.

35268995_581415808910400_3641638710841180160_o

Wojciech Woźniczka

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards
w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. 
Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 7000 uczestników z przeszło 70 firm. Co roku prowadzi również około 300 godzin coachingu dla menedżerów zarządzających sprzedażą.

Krzysztof Szubelak

Asesor Komorniczy w Kancelarii Komornika Sądowego Romualdy Włodarczyk Trojan w Lęborku. posiada ogromne doświadczenie, które zdobył w ciągu 5 lat stażu pracy w kancelarii adwokackiej na stanowisku referenta ds. prawnych, 2 lat stażu w wydawnictwie prawniczym Wolters Kluwer Polska (LEX) – specjalista ds. szkoleń, od 8 lat zatrudniony w kancelarii komornika sądowego Romualdy Włodarczyk Trojan w Lęborku. Aplikację komorniczą ukończył przy Okręgowej Radzie Komorniczej w Gdańsku

strawa

Ewelina Strawa

Kobieta sukcesu i biznesu, dynamiczna i skuteczna dyrektor zarządzający, a także certyfikowany Trener Structogram® Polska. Członkini zarządu stowarzyszenia absolwentów MBA. Doceniana za umiejętność pracy z różnym typem osobowości, za rozwijanie potencjału osobowościowego, naturalnych talentów, a także myślenie strategiczne i sprawne przewidywanie nadchodzących trendów. Mentorka zarówno dla przedsiębiorców z wieloletnim stażem jak i dla osób dopiero zaczynających swoją karierę zawodową.

Grażyna Paturalska

Osobista stylistka, kreatorka wizerunku i wykładowca wizerunku biznesowego i publicznego. Ekspertka stylu i wizerunku, współpracująca między innymi z TVP oraz portalami internetowymi i profesjonalnymi pismami modowymi. Autorka cotygodniowych audycji „Ubierz Duszę” oraz „Ubierz Ego” w Radiu Plus. Felietonistka rubryki mody w magazynie „meLady”, Express Biznesu, Dialog i Edukacja. Organizatorka i animatorka metamorfoz zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz wielu pokazów mody. Grażyna Paturalska jest autorką dwóch książek „Ubierz Duszę” oraz „Ubierz (J)Ego”, wprowadzają Czytelników, bez względu na ich wiek, wygląd i sylwetkę, do przyjaznego świata mody, stylu i ponadczasowej elegancji. 

amw

Anna Maria Wiśniewska

Autorka książki „Twój wizerunek w social media. Workbook&Terminarz”. Pasjonatka social media marketingu, która pokazuje, że media społecznościowe można w prosty sposób wykorzystać do promocji swojego biznesu oraz własnego wizerunku. Przeprowadza marki od pomysłu na siebie, przez projekt, wykonanie i długofalową dalszą pomoc. Prowadzi agencję Socialme Agency. Jest pomysłodawczynią akcji #WiecejDziewczyn, która wspiera kobiety w ich publicznej aktywności. Można ją znaleźć na www.annamariawisniewska.pl. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania marketer, sprzedażowiec i PRowiec.

Aleksandra Miklińska

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Prawa i Administracji na kierunku prawo oraz Uniwersytety Gdańskiego, Wydziału Zarządzania na kierunku zarządzanie nieruchomościami i projektami deweloperskimi oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
Doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów będąc wolontariuszką w Biurze Informacji Społecznej Polskiej Akcji Humanitarnej w Toruniu. Od ponad 10 lat stale poszerza swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego i administracyjnego związanego z nieruchomościami, między innymi poprzez pełnienie funkcji asystenta notariusza w jednej z czołowych Kancelarii Notarialnych w Lęborku.
Prywatnie – miłośniczka zwierząt, pieszych wędrówek po górach i dolinach, białego szaleństwa, spływów kajakowych, jazdy konnej, połykania kilometrów rowerem i zwiedzania świata.

Daniel Bossy

Kreator Marketingu Internetowego. Właściciel platform edukacyjnych z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego. Specjalista w wykorzystaniu Social Media do celów biznesowych, tworzeniu baz mailingowych oraz przeprowadzania kampanii sprzedażowych. Prowadzi liczne szkolenia na żywo oraz online, na których już ponad 12000 uczestników miało okazję poznać najnowsze systemy do generowania sprzedaży w sieci i nie tylko. Jako konsultant wielu firm w Polsce doradza z zakresu prowadzenia sprzedaży online, oraz wdraża systemy sprzedażowe, które za zadanie mają zautomatyzować proces obsługi Klienta, tworzenia z nim relacji i generowania sprzedaży. Specjalizuje się w prowadzeniu kampanii na Facebooku, których zadaniem jest generowanie konkretnych wyników sprzedażowych.

Wspierają nas

Partnerzy

Czy jest możliwa synergia działań na rynku nieruchomości?
Czy aktywna współpraca to obciach, czy już nasza rzeczywistość?

Organizatorzy

monika rutkowska

Anna romanowska

Artur Hewelt

Bądź z nami w kontakcie
i otrzymuj najświeższe informacje WiedzaiRelacje.pl

Podając swoje imię i adres e-mail, akceptujesz naszą  Politykę prywatności.