fbpx

Iza Miks Kożuchowska

Iza Miks Kożuchowska

„Generowanie energii i motywacji odbywa się z dwóch poziomów – z zewnątrz i z wewnątrz człowieka. Jeśli zadbasz o oba, osiągniesz 100% sukcesu w każdej dziedzinie. Pracuj mądrzej, nie ciężej”

Jeśli na konferencji “Just SAW it 2” szukacie ciekawego i inspirującego mówcy z pasją, to Iza  jest absolutnym fachowcem w swojej dziedzinie. Chcesz pracować efektywniej a nie więcej? Chcesz pracować na wyższym wynagrodzeniu? Iza przeszkoliła ponad 800 agentów w całej Polsce. O negocjacjach i sprzedaży wie prawie wszystko.

Iza nie ukrywa swojej wiedzy, ale pełna energii przekazuje ją zarówno doświadczonym jak i zupełnie nowym adeptom zawodu agenta nieruchomości. Do szkoleń wprowadza wiele praktycznych wskazówek i dużo merytoryki, nie zapomina jednak i pokazuje jak ważne są nasze przekonania i praca nad sobą używając narzędzi dostępnych w psychologii, NLP i coachingu.

Zaczynała w spółce giełdowej WIG20, najpierw jako asystentka i Kontroler Kredytowy, potem jako szef Finansów zarządzając aktywami jednego z największych integratorów systemowych w Polsce Signity. 13 lat w branży nieruchomości jako agent, przez 11 lat właścicielka biura Notabil Nieruchomości, od roku pod marką BONUS Nieruchomości rozbudowuje i szkoli własny zespół agentów.

Na jej wykładach możecie dowiedzieć się brutalnej prawdy, możecie usłyszeć o wymówkach jakimi ciągle się karmimy – wszystko po to abyście mogli coś zmienić i ruszyć szybciej do przodu z najlepszymi efektami. Nie nauczysz się jeździć na rowerze na szkoleniach – dlatego jej wykłady i warsztaty są praktyczne i pokazują jak zacząć pracę w nowej lepszej rzeczywistości.

Odczarowuje wyłączności z dużym powodzeniem co potwierdzają opinie uczestników i ich efekty. Iza uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi. Miłośniczka nart i kitesurfingu. Posłuchanie Izy to będzie czysta przyjemność i doładowanie waszych akumulatorów.