fbpx

Just SAW it

2016

PRELEGENCI PIERWSZEJ EDYCJI

minut prelekcji i wykładów
prelekcji
uczestników

Niestrudzony propagator współpracy uczestników rynku nieruchomości, umów wyłącznych, współtwórca systemów wymiany ofert, w tym MLS Pomorze. 

architekt, project manager, mówca, coach. Na co dzień uczy zasad autentycznej komunikacji. Pomaga innym budować dobre relacje w życiu osobistym.

Z branżą finansową związana od 2007 roku, z nieruchomościami od 2012 roku, kiedy rozpoczęła współpracę  ze światową siecią agencji nieruchomości – RE/MAX.

Od 17 lat w branży internetowej, w latach 2010-2015 prezes i wiceprezes grupy Morizon-Melog (m.in. morizon.pl, domy.pl, oferty.net, nportal.pl), wcześniej również szef portalu gratka.pl.

W branży nieruchomości od 14 lat, w zawodu nauczyciel języka niemieckiego, z zamiłowania licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, Doradca Rynku Nieruchomości.

na co dzień  zajmuje się przygotowaniem i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań związanych z obsługą klienta, marketingu, komunikacji prowadząc firmę Good At Service.

Przygodę z nieruchomościami rozpoczął jeszcze na studiach, poprzez pracę w jednym z trójmiejskich biur.

Basia Chalińska to doświadczona pośredniczka w obrocie nieruchomościami, uwielbia swoją pracę, która stanowi jednocześnie jej hobby.

Z wykształcenia psycholog i producent filmowy. Obecnie przedsiębiorca, trener, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, łowca talentów, mówca, networker i mentor biznesowy.

Do szkoleń wprowadza wiele praktycznych wskazówek i dużo merytoryki, nie zapomina jednak i pokazuje…

Współtwórca oprogramowania EstiCRM i wielu stron internetowych dla biur nieruchomości.. 

Prowadzi rodzinne biuro nieruchomości, wraz z żoną Ewą Brzezińską od ponad 12 lat pracuje w nieruchomościach. Obydwoje posiadają licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Pośrednik, przedsiębiorca. Pierwszy polski akredytowany konsultant House Doctor (płci męskiej) oraz akredytowany home stager Stage It Up. Absolwent szkoleń House Doctor.

Grzegorz jest założycielem i pomysłodawcą marki „The Stage-It-Up Network”, powstałej w 2015 roku. Na rynku nieruchomości działa już od 2008 roku

Pracę w nieruchomościach zaczęła od razu po studiach. Pracując w jednym z Trójmiejskich biur nieruchomości nabrała doświadczenia, które pozwoliło jej uzyskać licencję pośrednika oraz otworzyć własne biuro.

Praktyk biznesu, inwestor, pośrednik w obrocie nieruchomości (nr licencji zawodowej 17766), Prezes Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

PARTNERZY I EDYCJI

Bądź z nami w kontakcie
i otrzymuj najświeższe informacje WiedzaiRelacje.pl

Podając swoje imię i adres e-mail, akceptujesz nasze Regulamin i Politykę prywatności.