fbpx

Jolanta Starnawska

Jolanta Starnawska

Od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się branżą rynku nieruchomości. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczynała od stanowiska asystentki pośrednika. Jak widać połknęła bakcyla a nieruchomości od tamtej chwili aż do dzisiaj zawładnęły Jej całym życiem zawodowym. Jest licencjonowanym pośrednikiem o nr 4855.

Jola to wyjątkowy fachowiec, posiadająca doskonałą wiedzę merytoryczną i praktyczną. Od 2011 roku wraz z wspólniczką prowadzi firmę „Starnawska.pl Nieruchomości”. W firmie Starnawska.pl Nieruchomości pracujemy w myśl zasady „Twoje potrzeby są naszym priorytetem.” Jola bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami propagując najwyższą jakość w pośrednictwie oraz w sprzedaży innych usług lub towarów, a dzięki ciągłym edukacyjnym spotkaniom z pośrednikami może nam powiedzieć o tym jak pracuje a tym samym otrzymać w zamian ogrom wiedzy, która jest absolutną wartością dodaną.

Jola jest inicjatorem i organizatorem „Śniadania trójmiejskich pośredników”. To cykl spotkań, na których pośrednicy czerpią od siebie wzajemnie wiedzę i doświadczenie.

„…Jeśli realizujesz swoje cele w oparciu o zaufanie i najwyższą jakość oferowanych usług to idziemy tą samą drogą, w której mogę pomóc, zainspirować i przekazać konkretne wskazówki. Ty decydujesz czego potrzebujesz a moim zadaniem jest dostosować zajęcia do twoich potrzeb”.

Jolanta Starnawska zaprasza na Konferencję „Just SAW it 2” .