fbpx

Barbara Chalińska

Barbara Chalińska

Basia Chalińska to doświadczona pośredniczka w obrocie nieruchomościami, uwielbia swoją pracę, która stanowi jednocześnie jej hobby. Uczy agentów pracy na umowach wyłącznych, współpracy pomiędzy agencjami oraz najwyższych standardów pracy i obsługi klienta.

Liderka poznańskiego zespołu Moje Nowe M, współorganizatorka recamp.pl oraz akcji wspolpracuje.pl.

Prowadzi bloga kobietainieruchomosci.pl.

Podczas “Just SAW it 2” Basia wspólnie z Krzyśkiem Kowalkowskim przeprowadzą z Wami warsztat biznesowy: “Lejek Dochodowy Agenta Nieruchomości – jak zwiększyć swoje dochody z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami”.

Podczas warsztatu agenci dowiedzą się, jakie czynniki decydują o tym, ile ostatecznie agent nieruchomości zarabia pieniędzy. Dowiecie się, jak możecie samodzielnie sterować swoimi dochodami. Po warsztacie każdy z Was uświadomi sobie, jak na Wasz dochód wpływają takie decyzje biznesowe jak: typ umów i liczba umów jakie zawieracie z klientami, liczba nieruchomości, z którymi pracujecie, wysokość prowizji, jaką oferujecie, zakres usług, które dostarczacie klientom, liczba spotkań, które umawiacie. Dowiecie się też jak to jest prowadzić samemu własne biuro nieruchomości i jak to wpływa na Wasze koszty.

Agenci pracujący u swoich pracodawców zderzą się z rzeczywistością szefa, a szefowie dowiedzą się jak specyfika ich biznesu wpływa na ich przychody.

Po warsztacie wszyscy zaczniecie ze sobą współpracować, poważnie rozważycie prace na wyłącznościach, dowiecie się, czy jesteście gotowi, żeby przejść “na swoje”.