fbpx

Anna i Krzysztof Rożnowscy

Przedstawiamy Wam naszych kolejnych prelegentów, którzy przyjadą do nas z Koszalina. Ania i Krzysztof Rożnowscy, małżeństwo pośredników nieruchomości, którzy wspólnie budują własną markę od 2011 roku. W chwili gdy postanowili otworzyć własne biuro “Indahouse nieruchomości lepiej” już wiedzieli, że jakością pracy i obsługi można zmienić wizerunek pośrednika. Obecnie pracują wyłącznie na “wyłącznościach” i w tym zakresie wciąż doskonalą swój warsztat. Gdy dzisiaj wielokrotnie dyskutuje się o różnych opcjach uzyskiwania wynagrodzenia od klientów, oni otrzymują wynagrodzenie od obu stron transakcji – od sprzedającego i kupującego.

Wyznaczyli swój kierunek pracy i cel:

“Jakością ogłoszeń i obsługi zmieniać wizerunek pośrednika i lokalny rynek,

Nieustająco zaskakiwać, prezentując nieruchomości lepiej, wykorzystując dostępne technologie”.

Mówią, że “sprzedający sam nam zleci sprzedaż swojej nieruchomości jak zobaczy jak to robimy”.  A na dowód tego pokazują jak można zaprezentować ofertę w sposób atrakcyjny i w ten sposób szybko doprowadzić do sprzedaży nieruchomości.

Ania i Krzysztof zawód pośrednika traktują nie tylko jako pracę lecz również jako styl życia.

Są fanami przygotowania nieruchomości do sprzedaży – poprzez stosowanie różnego rodzaju zabiegów wizerunkowych, prezentacje poprzez tzw. “domy otwarte”, czy “wirtualne spacery”.

Anię mieliśmy zaszczyt już gościć jako uczestnika na naszej pierwszej konferencji “Just SAW it” w 2016 roku.