fbpx

Nowy standard na rynku wynajmu

Ada to pierwsze rozwiązanie dla agencji nieruchomości napędzane sztuczną inteligencją. Pozyskuj dochodowe mieszkania i kontakty na podstawie naszych danych i algorytmów.

Wystawiaj ogłoszenia

Ada to platforma do najmu nowej generacji. Naszą rolą jest przedstawić Twoje mieszkania w jak najlepszym świetle, dopasowując każdą ofertę do potrzeb i preferencji najemców. Używamy do tego najnowszej technologii.

Selekcjonuj kandydatów

Zamiast poświęcać czas na odsiewanie niepoważnych zgłoszeń, wybierz najlepszych kandydatów dzięki rekomendacjom Ady. Tobie pozostanie podjąć ostateczną decyzję co do spotkania i ruszyć po kolejną podpisaną umowę.

Pozyskuj mieszkania

Skupienie się na najmie pozwoliło nam zbudować aplikację, która adresuje wszystkie potrzeby nowoczesnej agencji — od szukania najemców po pozyskiwanie mieszkań. Powiedz, jakich ofert szukasz, a sztuczna inteligencja Ci je znajdzie.

Jedyna platforma, jakiej potrzebujesz do najmu. Płacisz tylko za rezultaty.

Jedna aplikacja, wiele zastosowań. Współpraca z Adą zorientowana jest na efekt — tak jak praca pośrednika. Możesz dodać dowolną ilość ogłoszeń najmu na platformę za darmo. Zapłacisz wyłącznie za kontakty do osób, które są już zainteresowane wynajmem i wstępnie umówione na spotkanie z Tobą.